miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Tragedia nad rzeką. Nie żyje 40-letni mężczyzna

0 3 913

Na razie nie są znane przyczyny i okoliczności śmierci około 40-letniego mężczyzny, którego ciało leży pod mostem im. Sybiraków w Nowym Sączu. Ciało zostało wyłowione z rzeki Kamienica. Według relacji świadków, tuz po godz. 15:00 doszło do tragedii. Zostały zaalarmowane wszystkie służby. Niestety na pomoc było już za póżno. Reanimacja niestety nie przyniosła efektu. Mężczyzna zmarł.

 

Czytaj również: Nowe druhny i druhowie gotowi ratować życie! „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”

 

Na miejscu pracują teraz policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tej tragedii. Na razie nie wiadomo, czy to była próba samobójcza (niestety udana), czy nieszczęśliwy wypadek. Funkcjonariusze pytają świadków zdarzenia o okoliczności. Według relacji osób przebywających nad rzeką mogło dojść do próby samobójczej. Mężczyzna miał skoczyć z mostu. Inni twierdzą, że mężczyzna wpadł do niezbyt głębokiej wody i utopił się. Ostateczna wersję i okoliczności zdarzenia poda prokuratura. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok. Będziemy informować Państwa na bieżąco.

 

 

 Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna sam wszedł do wody. Policjanci rozpytują świadków zdarzenia, a dokładne okoliczności wypadku zostaną ustalone – informuje Justyna Basiaga, rzecznik prasowy sądeckiej policji.

fot. miastoNS.pl
 
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź