miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Potrącił pieszego na Kołłątaja! [POSZUKUJEMY SPRAWCY]

0 1 835

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu prowadzi postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło na ul. Kołłątaja, w rejonie skrzyżowania z Żywiecką.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Śmiertelny wypadek na budowie! Pracownik spadł z trzeciego piętra

 

– Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu prowadzi postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło 8 lutego ok. godz. 19:30 na ul. Kołłątaja, w rejonie skrzyżowania z ul. Żywiecką w Nowym Sączu. We wskazanym czasie mężczyzna kierujący pojazdem nieustalonej marki potrącił pieszego, który początkowo oświadczył, że nie wymaga pomocy medycznej, jednak później zgłosił się do Szpitala Specjalistycznego w Nowym Sączu, gdzie okazało się, że w wyniku wypadku doznał obrażeń ciała – poinformowała Aneta Izworska z Zespołu ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje na temat tego zdarzenia oraz kierowcy biorącego w nim udział prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę (tel. 18 442 42 57), sekretariatem Wydziału Kryminalnego (tel. 18 442 41 51) bądź oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu (tel. 18 442 46 30).

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: KMP NS
Fot.: KPP Lubartów (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź