miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Włamanie do sądeckiej firmy. Właściciele stracili dużą ilość pieniędzy – gwarantują wysokie wynagrodzenie za pomoc znalezienia sprawcy!

0 866

W niedziele 25 kwietnia na ulicy Okulickiego 24 w Nowym Sączu doszło do włamania w firmie Car-Tronic. Zdarzenie miało miejsce między 16.30 a 7:00 rano dnia kolejnego.

 

Czytaj również: Nowosądecka młodzież pamięta. 230-lecie uchwalenia Konstytucji 3 Maja

 

W poniedziałek w godzinach porannych, nasi pracownicy zauważyli, że drzwi do budynku firmy były otwarte. Szybko zorientowali się, że doszło do włamania. Niezwłocznie sprawdzili kasę. Niestety okazało się, że ktoś ukradł dużą sumę pieniędzy – powiedział naszej redakcji Andrzej D. właściciel firmy Car-Tronic.

O włamaniu zostali poinformowani policjanci, którzy natychmiast udali się na miejsce i przez wiele godzin zabezpieczali ślady.

Apeluję do wszystkich osób, za rzetelne informacje, które będą przydatne do złapania sprawcy właściciel gwarantuje wysokie wynagrodzenie od 5 000 wzwyż. Zapewnia również całkowitą anonimowość osoby wskazującej informacje w tej sprawie.

Być może ktoś zauważył w godzinach po południowych tj. niedziela godz.16.30-19.30 osobę wchodzącą na tą posiadłość przez uchyloną bramę, ewentualnie w godzinach późniejszych i nocnych. Wszelkie informacje proszę kierować na numer telefonu: 511 351 903 albo bezpośrednio skontaktować się z policją.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź