miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wypadek czterech osobówek! Droga zablokowana [Zdjęcia]

Nowy Sącz, ul. Barska. Zderzenie samochodów osobowych

1 208

Wczoraj, 12 lipca około godziny 21.45 zastępy z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu zadysponowane zostały do działań w Nowym Sączu. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na skrzyżowaniu ulicy Barskiej z Witosa zderzyły się cztery samochody osobowe w tym jeden z przyczepką, na której znajdowała się łódka. Jeden z samochodów znajdował się na poboczu. Pozostałe pojazdy częściowo blokowały przejazd przez skrzyżowanie.

 

Czytaj również: Pijany kierowca wiózł w samochodzie… kradzione cielę.
Niecodzienna przejażdżka skończyła się w rowie

 

 

Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili swoje pojazdy o własnych siłach przed przybyciem zastępów straży, nie uskarżając się na żadne dolegliwości. Z dwóch pojazdów nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych. Na miejscu znajdował się patrol Policji.

Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu instalacji elektrycznej w uszkodzonych pojazdach oraz kierowaniu ruchem wahadłowo na czas prowadzonych działań. Dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych wyciekłych z uszkodzonych pojazdów. Przemieszczono uszkodzone samochody na pobocze, a z jezdni elementy karoserii uszkodzonych pojazdów. Poinformowano zarządcę drogi o konieczności zebrania pozostałości z jezdni.

Opr. Rafał Kmak
fot. archiwum

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Łukasz pisze

    wygląda jakbys ktoś złe kody w gta wpisał 😀

Zostaw odpowiedź