miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

IRA wystąpi w Krynicy-Zdroju [WYGRAJ BILETY]

0 132

Już w sobotę 10 lutego w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju będzie miał miejsce koncert zespołu Ira w ramach cyklu imprez Krynica Źródłem Kultury. Ich piosenki od lat zachwycają Polaków, a „To co na zawsze”, „Nie daj mi odejść” czy jeden z nowszych singli „Powtarzaj to” są znane przez fanów zespołu i nie tylko.

 

Czytaj również: Kasia Kowalska porwała tłum w Krynicy-Zdroju

 

Ira – polski zespół rockowy, który został założony w 1987 roku w Radomiu przez gitarzystę Kubę Płucisza. Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów znajdujący się w czołówce polskiego rocka. Dzięki swoim sukcesom grali m.in. trzykrotnie na Festiwalu w Jarocinie, na Przystanku Woodstock oraz na Festiwalu Odjazdy. Zespół zawiesił swoją działalność w 1996 roku, ale powrócił na polską scenę muzyczną pod koniec 2001 roku i od tego czasu nagrał cztery studyjne albumy oraz jeden koncertowy. Nowe utwory ponownie były notowane na krajowych listach przebojów, a album „9” oraz „My osiągnęły status złotej płyty.

 

Aby wygrać jedno z dwóch podwójnych zaproszeń na koncert zespołu IRA, wystarczy być naszym fanem i polubić facebookowy post. Czas start!

 

Więcej na facebook.com/TygodnikNowySacz

Opr. MK
Fot.: Facebook IRA

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.