miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Izabela Szafrańska wygrała bitwę i dostała się do kolejnego etapu The Voice of Poland! [WIDEO]

0 435

W sobotę (20 października) Izabela Szafrańska z Lipnicy Wielkiej wygrała wokalną bitwę z Tobiaszem Fejdaszem. Sądeczanka należy do drużyny Michała Szpaka, a zwycięski pojedynek pozwoli jej na dalszy udział w programie muzycznym The Voice of Poland.

 

Czytaj również: Sądecka wokalistka Izabela Szafrańska i „Piosenka o nadziei” na 100-lecie odzyskania niepodległości [ZDJĘCIA]

 

– To był naprawdę świetny duet. Faktycznie, brakowało tej interakcji, ale z drugiej strony możemy stwierdzić, że jesteśmy na etapach bitew, więc każde z Was próbowało zawalczyć o to, żeby przejść do kolejnego etapu. To jest strasznie trudny wybór. Każde z Was zasługuje na to, żeby funkcjonować w tym świecie i ma naprawdę świetne warunki do tego, żeby zrobić wielką karierę muzyczną. Iza, na początku miałaś taki moment zawahania, ale bez względu na wszystko, chciałbym z Tobą iść dalej – powiedział po zakończeniu bitwy muzycznej Michał Szpak, trener Izabeli Szafrańskiej.

25-letnia wokalistka pochodzi z Lipnicy Wielkiej w gminie Korzenna, a w sobotę (20 października) wspólnie z Tobiaszem Fejdaszem wykonała utwór Lady Antebellum pt. „Need You Now”. Jury oraz publiczność byli zachwyceni, a Izabela przeszła do kolejnego etapu.

 

 

Przypomnijmy, że Izabela Szafrańska, która wraz z siostrami (Laurą i Gabrielą) założyła zespół muzyczny „El Saffron” była finalistką II Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anny German w Moskwie, jest również wykonawczynią „Piosenki o nadziei” na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości – teledysk do niej został nakręcony w Nowym Sączu.

Siostry Szafrańskie w 2013 roku wzięły udział w programie „Must Be The Music” i dotarły do finału, od tej pory koncertują za granicą oraz uczestniczą w Festiwalach Kultury Żydowskiej.

Agnieszka Michalik
Fot.: Facebook Izabela Szafrańska, The Voice of Poland

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź