miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kamil Bednarek pojawi się już w sierpniu na starosądeckich błoniach!

0 748

W Starym Sączu przy Ołtarzu Papieskim zostanie zorganizowany największy piknik rowerowy w Małopolsce. Finał drugiej edycji Małopolska Tour uświetni występ Bednarka.

 

Czytaj również: Zespół Lemon wystąpił na nowosądeckim rynku! [ZDJĘCIA]

 

26 sierpnia, w niedzielę na błoniach w Starym Sączu wystąpi znany i lubiany polski wokalista Kamil Bednarek. Muzyka reggae zabrzmi w trakcie finału rowerowego święta.

– Małopolska Tour podobnie jak Rodzinne Rajdy Rowerowe to święto rowerzystów, pasjonatów i amatorów dwóch kółek. 26 sierpnia zapraszamy pod Ołtarz Papieski wszystkich, którzy uprawiają kolarstwo zawodowo, jak i amatorsko oraz tych, którzy rower traktują jako świetną formę wypoczynku, środek transportu oraz okazję do poznawania i odkrywania uroków tej bliższej i nieco dalszej okolicy. Podczas tegorocznej edycji zaplanowano ciekawe wydarzenia plenerowe, takie jak zawody sportowe, zabawy dla najmłodszych, atrakcyjne pokazy rowerowe oraz pikniki w urokliwych zakątkach Małopolski, więc i w Starym Sączu – zachęcają organizatorzy drugiej edycji Małopolska Tour (Województwo Małopolskie).

Wstęp na niepowtarzalny koncert Kamila Bednarka jest wolny, a więc wszyscy jego fani będą mieli okazję za darmo uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Młody wykonawca muzyki reggae w styczniu ubiegłego roku wydał singiel „Talizman”, który został nagrany z gościnnym udziałem Matheo. Piosenkarz zdobył cztery nominacje do Eska Music Awards 2017, ostatecznie wygrał statuetkę w kategorii Artysta Roku. W maju 2017 roku wydał on utwór „Poczuj luz”, który został drugim singlem zwiastującym nową płytę wokalisty. 27 lipca zeszłego roku zagrał koncert w amfiteatrze w Kołobrzegu wraz z zespołem Enej. 17 listopada 2017 ukazał się utwór „Jak długo jeszcze”, będący czwartym singlem zapowiadającym jego nową płytę studyjną. W teledysku do utworu gościnnie wystąpiła piosenkarka Natalia Szroeder, sam klip w ciągu kilku dni po premierze przekroczył milion wyświetleń. Album, zatytułowany „Talizman”, ukazał się 1 grudnia 2017 roku, natomiast w styczniu 2018 roku osiągnął on status złotej płyty. Piosenkarz wspina się na wyżyny kariery!

Agnieszka Michalik
Fot.: Facebook Kamil Bednarek

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź