miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pasjonujesz się muzyką? Rusza SPOTLIGHT!

0 562

Stowarzyszenie „Dla Miasta” wychodzi z inicjatywą i zaprasza wszystkich związanych z muzyką do udziału w akcji „Spotlight”. Jeżeli kochasz muzykę i chcesz pochwalić się własną twórczością, ta inicjatywa jest właśnie dla Ciebie!

 

Czytaj również: Janusz Jedynak w Dyskusyjnym Klubie Książki

 

Inicjatywa „Spotlight” została stworzona dla zdolnych artystów z Sądecczyzny pragnących zaistnieć w świecie muzyki. Stowarzyszenie „Dla Miasta” postanowiło wspomóc muzyków w promocji ich twórczości.

Jakie warunki trzeba spełnić aby wziąć udział w akcji?

  • Przede wszystkim musisz mieć ukończone 16 lat.
  • Jeżeli tworzysz i komponujesz własne piosenki, masz kanał na YouTube, wideoklipy
  • Jeżeli tworzycie zespół, macie własne kawałki, teledyski, a nawet nagraną płytę

Spotlight skierowany jest do wszystkich, którzy chcą podzielić się swoją twórczością z innymi, ale mają problemy z zaistnieniem w świecie muzyki. Inicjatorzy pragną “rzucić światło na młodych zdolnych!” – jak głosi hasło przewodnie.

– Chcemy stworzyć dla was miejsce, w którym każdy będzie mógł pokazać swoją twórczość muzyczną – nowe kawałki, wideoklipy, EP-ki, albumy, koncertówki i wiele więcej. A to tylko przedsmak tego, co mamy wam do zaoferowania. Zatem jeśli masz nie mniej niż 16 lat i kochasz muzykę, to być może jesteś osobą, której szukamy! – zachęca Bartosz Szarek, inicjator akcji „Spotlight”.

W swoim zgłoszeniu powinieneś: napisać kilka słów o sobie, załączyć swoje zdjęcie (bądź zespołu), utwory, płytę, ewentualnie teledyski – jednym słowem – wszystko, czym chciałbyś się podzielić ze światem!

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania można kierować na adres mailowy: spotlight@vp.pl.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do selekcji zgłoszeń.

 

 

Opr.: Klaudia Celusta

Źródło i fot.: Stowarzyszenie “Dla Miasta”

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź