miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Po długiej przerwie powraca FOLKFESTIWAL!

0 1 755

Już 17 czerwca 2018 roku w Męcinie k/ Limanowej odbędzie się IV edycja wydarzenia muzycznego “FOLKFESTIWAL”. Wystąpią m.in. Kordian, zespół Zbóje oraz zespół Exotic.

 

Przypomnijmy, że w poprzednich edycjach tych imprez na scenie mogliśmy podziwiać między innymi takich wykonawców jak : Sławomir, Baciary, Paweł Gołecki, MIG, Czadoman, Piękni i Młodzi, Playboys, Power Play, Zbigniew Wodecki, Czerwone Gitary, Wawele i wielu innych…..

Organizator przygotował dla uczestników tegorocznej imprezy mnóstwo atrakcji w tym 9 godzin najlepszej muzyki na żywo w wykonaniu popularnych zespołów New Folk, Polo Folk i Disco- Polo.

Gwiazdą tegorocznej IV edycji “FOLKFESTIWAL” w Męcinie będzie KORDIAN. Artysta pochodzi z Sądecczyzny i prezentuje nowy stworzony przez siebie gatunek muzyczny FOLK- POLO, a jako twórca nietypowych pojazdów i fan motoryzacji, do Męciny przyjedzie potężną 12-kołową ciężarówką.

 

 

Kolejną gwiazdą tego wieczoru z muzyki folkowej w nowym brzmieniu będzie zespół “ZBÓJE” z Zakopanego, który obiecał dać w Męcinie wyjątkowy koncert z licznymi niespodziankami i specjalnym show.

 

 

Poza tym, od godziny 17.00 na scenie wystąpi zespół “EXOTIC” z kategorii muzyki Disco-Polo, a muzycznie koniec imprezy uświetni występ zespołu “SUMER BAND“.

Na miejscu, naprzeciw sceny będzie czekał potężny namiot mieszczący 800 osób, który będzie chronił gości w razie deszczu. Dodatkowymi atrakcjami tegorocznej imprezy będzie Park Rozrywki dla dzieci.

Wszystkie firmy i przedsiębiorców, którzy są zainteresowani reklamą lub stoiskami na tej imprezie prosimy o kontakt z organizatorem: 604 831 245.

Start imprezy o godzinie 15.00 . Serdecznie zapraszamy!!!

 

Mat. Prom.

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.