miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

14 par świętowało Jubileusz Złotych i Diamentowych Godów

0 677

Prezydent Ludomir Handzel złożył gratulacje i życzenia kolejnych pięknych lat pożycia małżeńskiego kolejnym 14 parom świętującym swoje Jubileusze. Tym razem były to Złote i Diamentowe Gody. Jubilaci zostali także odznaczeni medalami przyznanymi przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. W uroczystości uczestniczyła także Monika Lichoń, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Nowym Sączu.

 

Czytaj również: Fascynująca lekcja historii. Poznaj klasztor oo. Franciszkanów założony w 1280 r. w Starym Sączu

 

Szanowni Państwo, witam Jubilatów w sądeckim Ratuszu a także ich rodziny. Pięćdziesiąt a nawet sześćdziesiąt lat to bardzo długi okres czasu i mam pełną świadomość, że były w tych mementach również takie chwile, które były ciężkimi chwilami. Były rozterki, były problemy, ale właśnie wtedy pewnie docenialiście to że stoi przy was ta druga osoba, która pomaga, która się uśmiechnie, która pocieszy. I to, że jesteście dzisiaj na tej sali to dla mnie moment bardzo wzruszający. Nie ukrywam, że nie wyobrażam sobie tej sytuacji kiedy nie byłoby mnie tutaj dzisiaj z Państwem. Wszystkiego dobrego – powiedział prezydent Ludomir Handzel

Chciałabym serdecznie pogratulować tak wspaniałej rocznicy Złotych i Diamentowych Godów. Pięćdziesiąt lat to wiele, a przeżycia w ciągu tych długich lat – radości i smutki związały Państwa jeszcze bardziej. Przez te wszystkie lata troszczyli się Państwo o zapewnienie bytu rodzinie, o dobre wychowanie dzieci i ich przyszyły los. Dzisiaj dzieci, wnuki i prawnuki są Wam wdzięczni za trud i poświęcenie oraz darzą Was wielkim szacunkiem. Medale te, są podziękowaniem za wszystko, co tak długo Państwo budowaliście jako małżeństwo i rodzina. Stanowią potwierdzenie, że wybrana przed laty droga była słuszna. Dzięki wytrwałości, wzajemnemu zrozumieniu, zgodnej pracy dla dobra rodziny, potrafiliście Państwo pokonać przeciwności losu, jakich nikomu nie szczędzi życie. Swój związek zbudowaliście na miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej, co pozwoliło Wam wytrwać razem tyle lat i teraz świętować z nami swój Jubileusz. Ciesząc się z Państwem tym rodzinnym świętem, chciałabym życzyć nieustającej miłości, zgody i radości na dalsze wspólne dni oraz kolejnych pięknych jubileuszy przeżytych w zdrowiu. Niech szczęście nigdy Państwa nie opuszcza, a radosny uśmiech towarzyszy Wam każdego dnia – mówiła kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Monika Lichoń.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź