miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Robert wygrywa na KSW64! Nowosądecki fighter niepokonany

1 2 395

Robert Ruchała pokonał Patryka Kaczmarczyka jednogłośną decyzją sędziów. Walka na KSW 64 była jego szóstą w karierze. Póki co nie zanotował żadnej porażki. Robert Ruchała (6-0, 3 Sub) pokonał Patryka Kaczmarczyka (7-1, 1 KO, Sub) przez jednogłośną decyzją sędziów

 

Czytaj również: Fascynująca lekcja historii. Poznaj klasztor oo. Franciszkanów założony w 1280 r. w Starym Sączu

 

Robert Ruchała uznawany jest za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników w polskim MMA. Walka z Kaczmarczykiem była już jego trzecią w federacji KSW. Poprzednio pokonywał Michała Domina i Daniela Bażanta.

 

 

Walka na KSW 64 zapowiadała się jako kolejny test w jego karierze. Ruchała to uznany zawodnik, który przed tym starciem mógł pochwalić się rekordem sześciu wygranych w sześciu zawodowych walkach. Egzamin zdał bardzo dobrze – wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

 

 

Była to szósta walka gali KSW 64. Wcześniej zwycięstwa odnieśli m.in. Oumar Sy, Cezary Kęsik czy Sylwia Juśkiewicz. W efektownym stylu walkę z Albertem Odzimkowskim wygrał też Jason Radcliffe. Przy okazji KSW 64 poznaliśmy datę gali KSW 65, podczas której dojdzie do starcia Mameda Chalidowa z Roberto Soldiciem. To wydarzenie odbędzie się już 18 grudnia.

źródło: polsatnews
fot.: KSW 64

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Widz tv pisze

    Super wszystko wszystkim fajna gala ale mówią większość po angielsku jak by się wstydzili polskiego języka po za tym w marketach chodzą policjanci wstawiają mandaty za brakaseczek a tam kilka tysięcy w obiektywach kamer i z tym nikt nie robi wszyscy powinni mieć kwarantannę grupowe zgromadzenie w pomieszczeniu dziękuję tyle na temat ciekawe czy jakieś osoby się za to wezmą

Zostaw odpowiedź