miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Apartamentowiec z basenem i SPA zamiast starej kamienicy na sądeckim rynku! [ZOBACZ WIZUALIZACJE]

6 7 946

Obecnie kamienica na rogu ul. Rynek i Lwowskiej pełni funkcję gastronomiczną. Przejście, w którym sprzedawany jest kebab, z pewnością nie dodaje „sercu miasta” elegancji, a tym bardziej nie nawiązuje do historii tego miejsca. To się jednak zmieni i to już wkrótce! Za kilka miesięcy zamiast starej, zdewastowanej kamienicy, nowosądecki rynek zyska luksusowy obiekt, który wyglądem będzie przypominał kamienicę, która stała w tym samym miejscu przed II wojną światową.

 

Wszystko dzięki Phoenix Construction – firmie, która zajmuje się wyszukiwaniem atrakcyjnych, choć często zaniedbanych obiektów, które dzięki poczynionym inwestycjom mają szansę zyskać „drugie życie”. I właśnie to dzieje się teraz w Nowym Sączu!

Kamienica na rogu ul. Rynek i Lwowskiej to z pewnością niezwykle atrakcyjny obiekt znajdujący się w znakomitej lokalizacji, dlatego też inwestor postanowił utworzyć w tym miejscu luksusowy apartamentowiec. Rezydencja „Royal”, bo taką właśnie nazwę będzie nosił nowy obiekt, będzie nawiązywała swoim wyglądem do kamienicy, która znajdowała się w tym miejscu przed II wojną światową. Oprócz 19 apartamentów, w budynku ulokowane zostaną też: sala konferencyjna, restauracja, basen, SPA, sala whiskey i tarasy widokowe. To wszystko na 1174 metrach kwadratowych!

Już sama wizualizacja obiektu robi ogromne wrażenie, idealnie wpisując się w zabytkowy charakter rynku i sąsiednich kamienic. Inwestor jest już w trakcie końcowych ustaleń z konserwatorem zabytków, w kwestii ostatecznego wyglądu dachu rezydencji.

 

Wstępna wizualizacja Rezydencji „Royal” w Nowym Sączu

 

Rezydencją Royal zarządzać będzie profesjonalny, doświadczony operator. – Jak najlepsza lokalizacja jest kluczem do dochodowości nieruchomości, choć oczywiście musi być wsparta wysoką jakością wykonania – mówi w rozmowie z miastoNS.pl Emilia Gromulska, Dyrektor ds. sprzedaży Phoenix Construction Engineering & Management Sp z .o.o.

 

Tak prezentować się będą wnętrza Rezydencji „Royal”

 

Rezydencja jest oferowana do sprzedaży jako całość lub każdy z oferowanych lokali sprzedawany jest z pełnym prawem własności i własną Księgą Wieczystą. Lokale zarządzane będą przez renomowanego operatora hotelowego na podstawie 10-letniej umowy najmu gwarantującej stały czynsz.

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY – KLIK!

 

Dokumentacja projektowana Rezydencji „Royal”

Elewacja Rezydencji od strony Rynku
Elewacja Rezydencji od strony ul. Lwowskiej

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze Facebook
Zobacz również
6 Komentarze
 1. Kazimierz Biernat pisze

  Bardzo ciekawe co na to nasz blokujący wszystkie inicjatywy konserwator zabytków… Jeżeli to prawda to może w końcu pojawi się szansa na zainwestowanie i ożywienie starówki? Projekt rewelacja!

  1. Kamil pisze

   Ma pan rację , projekt jest świetny .Wielka szansa na ożywienie rynku ,Mam wielkie obawy .Urzędnicy ani konserwator nie pozwolą na rozwój rynku . To kolejny inwestor który zostanie pogoniony z miasta .Nadzieja że nowy prezydent przewietrzy urzędy .Rynek to trup wymalowanych elewacji .

 2. Jolka pisze

  A jak wygląda plan zagospodarowania przestrzennego w Rynku? Te okna dachowe dla mnie są bardzo kontrowersyjne… Znając nasze polskie prawo guzik z tego będzie… ;-(

  1. Jerzy pisze

   Do czasu jak nowy prezydent nie przewietrzy ,urzędu,, żaden inwestor nic nie zrobi . Obserwuje różne próby rewitalizacji rynku i okolic od 12 lat .Udała się jedna rewitalizacja . Kasta urzędnicza pogoni inwestora .Nie ma żadnych złudzeń .

 3. Tomek pisze

  Którędy będzie przejście z Lwowskiej do rynku?

  1. Xaza123 pisze

   Łaskawy leniu. Przejdź na drugą stronę i po sprawie. 2,netriw robi różnicę?

Zostaw odpowiedź