miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Apel i prośba o pomoc w odnalezieniu 68-letniej sądeczanki! Dzisiaj o 12:00 wznowione poszukiwania [Udostępnij]

0 629

Praktycznie cały miniony weekend rodzina przeszukiwała brzegi Dunajca z nadzieją, że odnajdzie trop po zaginionej Józefie Janik. Bezskutecznie. Do akcji dołączyła Grupa Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz i kilka osób z Nowego Sącza. Działaniom nie sprzyjała mglista i deszczowa aura. Dzisiaj od godziny 12.00 akcja zostanie wznowiona.

 

Czytaj również: Sezon przeziębień w pełni! Zadbaj o swoje zdrowie naturalnymi ziołami

 

Bliscy 68-latki chcą przeczesać teren od Kurowa do zapory rożnowskiej. Zbiórka o godzinie 12.00 na parkingu sklepu Delikatesy ABC Sowa K. przy drodze wojewódzkiej nr 975, adres: Dąbrowa 59. Rodzina apeluje o pomoc, pilnie poszukiwani wolontariusze, którzy wspomogą akcję i dołączą jutro. Również Grupa Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz również wznowi działania. Osoby, które chcą uzyskać dodatkowe informacje, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 534 888 337.

Wczoraj minął dokładnie tydzień od zaginięcia 68-letniej nowosądeczanki Józefy Janik. Kobieta wyszła ze swojego domu przy ulicy Tetmajera w Nowym Sączu w ubiegłą niedzielę. Ostatni raz widziana była przy ulicy Żeglarskiej (osiedle Wólki, rejon torów kolejowych)

Pani Józefa w dniu zaginięcia ubrana była w niebieską kurtkę z kapturem, czarne spodnie dresowe i czarne buty na koturnie, a przez ramię miała przewieszoną torebkę niebieską. Najprawdopodobniej nie ma przy sobie żadnych dokumentów.

W zeszły poniedziałek ratownicy z Grupy Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz, policja, strażacy z Nowego Sącza i Biegonic, jak i Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe szukali nowosądeczanki. Niestety nie udało się trafić na jej ślad. Od wczoraj rodzina na własną rękę przeczesuje teren, dzisiaj pomogła Grupa Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz.

Rysopis zaginionej: około 164 cm wzrostu, szczupła budowa ciała; jasne włosy, średniej długości; oczy niebieskie. Wszelkie informacje dotyczące zaginionej prosimy przekazywać na numer alarmowy 112 lub 47 833 4630.

Nie bądź obojętny, dołącz do akcji!

źródło i fot.: DTS

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź