miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sezon przeziębień w pełni! Zadbaj o swoje zdrowie naturalnymi ziołami

0 1 070

W  okresie jesienno-zimowym  często borykamy się z przeziębieniami, które potrafią dać się we znaki i wytrącić z normalnego funkcjonowania na kilka dni. Dlatego warto wesprzeć nasz organizm w walce z infekcją – najlepiej w zdrowy,  naturalny sposób.

 

Czytaj również: Kolejnych 130 osób z Sądecczyzny zainfekowanych koronawirusem (41 NS, 89 powiat)! [Raport 25.10.2020]

 

Skorzystaj z 15% rabatu w dniach 26-30 października!
Tel. 796 002 137

Produkty do naturalnej walki z infekcjami posiada w swojej ofercie sklep zielarski  NATURALNE PANACEUM mieszczący się w Nowym Sączu przy ul. Królowej Jadwigi. W swojej bogatej ofercie znajdziemy m.in.:

 • Jeżówka purpurowa – potwierdzono jej przeciwbakteryjne działanie oraz zdolność pobudzania układu odpornościowego, co jest szczególnie korzystne w przypadku chorób wirusowych. To zioło pobudza także leukocyty T, które zwalczają infekcje i utrzymują w dobrej kondycji układ immunologiczny. Obecnie zioło jest dostępne w postaci gotowych kropli i można je kupić w aptece bez recepty.
 • Jagody bzu czarnego – w postaci wina działają przy przeziębieniu i grypie. Napar
  z jagód obniża gorączkę, działa napotnie, przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Szczególnie cenne są w dolegliwościach układu oddechowego, np. przy katarze.
 • Rumianek – działa przeciwzapalnie, przeciwalergicznie, a także kojąco, może być stosowany do inhalacji przy katarze. Jest szczególnie polecany jako herbatka
  w okresie przeziębienia.
 • Lipa – działa napotnie, pomagając organizmowi w pozbyciu się różnych szkodliwych substancji.
 • Krwawnik pospolity – zawiera kwas salicylowy, azuleny, flawonoidy, kwasy roślinne
  i sole mineralne obfitujące w związki manganu. Dzięki temu działa przeciwzapalnie
  i rozkurczowo.
 • Wiciokrzew – służy do przygotowania płynów do płukania jamy ustnej i gardła
  w przypadku infekcji.
 • Mięta pieprzowa – obniża gorączkę w przeziębieniu i grypie.

Sklep w swojej ofercie oprócz różnego rodzaju ziół i mieszanek ziołowych posiada w swoim asortymencie wiele innych zdrowych i naturalnych produktów, są to m.in. witaminy i minerały, suplementy w płynie, oleje, syropy i soki, kosmetyki ziołowe, miody i inne pszczele produkty, produkty bezglutenowe, produkty dedykowane diabetykom ,  zdrowe zamienniki cukru oraz naturalne przyprawy.

Naturalne Panaceum to miejsce gdzie każdy kto chce zadbać o zdrowie i swój organizm w naturalny sposób na pewno znajdzie coś dla siebie, a fachowy personel posłuży wiedzą i pomocą. Zachęcamy do odwiedzin tego szczególnego miejsca na mapie Nowego Sącza. 

UWAGA Zabawa! Do wygrania produkty firmy MyVita.
Szczegóły na naszym FB – KLIK

Produkty do wygrania w naszej zabawie

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź