miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

„Bravissimo” Cyrku Safari w Nowym Sączu! Będzie się działo

2 2 998

Już za niespełna dwa tygodnie do Nowego Sącza przyjadą cyrkowcy. W dniach 1, 2 i 3 marca 2024 (piątek, sobota, niedziela) Cyrk Safari zaprezentuje Państwu całkowicie nową produkcję. Spektakl sezonu 2024 z mottem „Bravissimo” to niezwykle barwna, wyjątkowa i piękna fuzja sztuki cyrkowej.

Czytaj również: To jest HIT! Pucharu Świata w snowboardzie na Jaworzynie Krynickiej

Międzynarodowy skład artystów z Hiszpanii, Ukrainy, Francji, Kenii i Polski przedstawi i zachwyci klasyką sztuki cyrkowej w świeżym wydaniu. Pod namiotem zobaczycie akrobacje i gimnastykę napowietrzną na szarfach, trapezie oraz kole, ekwilibrystykę na niskiej linie poziomej, wirujące talerze, antypody z parasolami, pokaz baniek mydlanych, iluzję, pole dance, ewolucje na lopingu – kole śmierci.

Gośćmi specjalnymi  widowiska jest grupa folk-akrobatyczna prosto z Afryki, z gorącej Kenii ze swoimi energicznymi numerami, a o dobry humor zadba Klaun Fantik, pojawią się również postacie znane z bajek!

Kochamy tworzyć uśmiechy na Waszych twarzach! Mamy nadzieję, że nasze tegoroczne propozycje trafią w Państwa gust, jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie w naszym programie!

Zapraszamy do Nowego Sączu na nasze spektakle:
Nowy Sącz
Aleje Wolności
1.03.2024 (piątek) – godz. 17:30
2.03.2024 (sobota) – godz. 14:00 i 16:30
3.03.2024 (niedziela) – godz. 13:00 i 15:30

Namiot ogrzewany!

Bilety do zakupienia w dniu przedstawienia w cyrkowej Kasie od godziny 11:00.

Mamy dla Państwa również specjalną promocję – z wydrukowanym lub znalezionym na terenie miasta kuponem (ulotką), przypada 10 złotych rabatu na każdy, zakupiony w cyrkowej Kasie bilet. Do zobaczenia w Nowym Sączu.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. Anonim pisze

    Fajnie ale drogo.

  2. Anonim pisze

    Jaka cena

Zostaw odpowiedź