miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dr Halina Potok prorektorem ds. studenckich i kształcenia w sądeckiej PWSZ

1 644

Halina Potok została wybraną prorektorem ds. studenckich i kształcenia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. Przypomnijmy, poprzedni październikowy akt powołania na to stanowisko przez samorząd studencki był wadliwy. Od ogłoszenia swojej decyzji rektor odczekał regulaminowy czas 7 dni, po których nie uzyskując sprzeciwu ponownie powołał Halinę Potok na stanowisko. Jednak według Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego postępowanie trzeba było przeprowadzić jeszcze raz zgodnie z procedurami, do czego też rektor się dostosował.

 

Czytaj również: Wieczory Małopolskie po raz 125!
Na deskach Mały Mikołajczyk Benjamina Brittena z Operą Śląską

 

Dokładnie 3 lutego, ponownie na funkcję kierowniczą Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia została powołana dr Halina Potok. Odbyło się spotkanie w gronie przedstawicieli uczelnianej Rady, wraz z  przewodniczącą, siedemnastu studentów. Dostałem pełne poparcie w formie uchwały, iż pozytywnie opiniują kandydaturę pani doktor – mówił radiu RDN rektor PWSZ Mariusz Cygnar

Według rektora ponowne przeprowadzenie procedury wyboru pozwala Halinie Potok pełnić swoją funkcję bez niepotrzebnych wątpliwości.

Opr. Rafał Kmak
for. archiwum

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Nonymous pisze

    Niepotrzebne cyrki

Zostaw odpowiedź