miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Festiwal Czasu Wolnego, czyli co można robić w Nowym Sączu [ZDJĘCIA]

0 1 129

Pierwsza edycja Festiwalu Czasu Wolnego przyciągnęła na nowosądecki rynek Sądeczan zainteresowanych możliwościami spędzenia wolnego czasu w Nowym Sączu. Wystawcy prezentowali różne formy aktywności od zajęć fitness, przez fotografię i zajęcia artystyczne aż po zabawy grupowe.

 

Czytaj również: Festyn rowerowy na Dzień Dziecka już za dwa tygodnie!

 

Podczas pierwszej edycji Festiwalu Czasu Wolnego na nowosądeckim rynku można było zapoznać się z różnymi formami spędzania czasu wolnego w Nowym Sączu. Wśród wystawców znalazły się grupy sportowe, artystyczne czy fotograficzne. Sądeczanie mogli pojeździć na rowerkach lub skorzystać z bieżni, a dzieci miały do swojej dyspozycji trampolinę.

Na płycie przed ratuszem odbywały się prezentacje poszczególnych grup, w tym Polskiego Towarzystwa Historycznego. Swoje miejsce mieli także kajakarze, a ich sprzęt cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci.

– Fajne wydarzenie. Mogłoby być więcej grup zainteresowań czy klubów sportowych, bo nie wierzę, że jest ich tylko tyle w Nowym Sączu. Dzieciom podobała się trampolina i rowerki – komentowała Joanna.

 

sztuka

 

MK
Fot. MK

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.