miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Gut-Mostowy, Głuc, Michałowski, Baziak – nowe władze struktur „Porozumienia”

0 651

W niedzielę, 13 września odbył się zjazd okręgu nr 14 struktur partii Porozumienie Jarosława Gowina. W spotkaniu uczestniczyli działacze, wolontariusze, samorządowcy. Głównym celem spotkania był wybór władz. z udziałem prezesa partii Porozumienie pana Jarosław Gowin odbyły się zjazd w okręgu 14. – Prezesem został Andrzej Gut-Mostowy. Moja skromna osoba została wybrana na wiceprezesa – komentuje Szef Gabinetu Politycznego w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego, nowosądeczanin Tomasz Michałowski. – Szczególne podziękowania kieruję w stronę sądeckie ekipy „Młoda Prawica – Nowy Sącz” za pomoc w organizacji zjazdu. Słowa uznania dla Jarosława Baziaka – dodaje Michałowski.

 

Czytaj również: Szkółki Ginących Zawodów mają już 20 lat!

 

Zarząd został powołany w następującym składzie:
  • Prezes: Andrzej Gut- Mostowy,
  • Wiceprezesi: Tomasz Michałowski, Krzysztof Głuc, Jarosław Baziak,
  • Skarbnik: Łukasz Basiaga
  • Sekretarz; Edyta Brongiel,
  • Pozostali członkowie zarządu: Maciej Rybczyk, Jakub Kruczek, Kamil Nosal, Mateusz Łękawski, Piotr Ogorzałek.

 

 

– Jesteśmy częścią dumnego Narodu, który nie wstydzi się swojej tradycji i wiary. Opowiadamy się za państwem, które zdecydowanie działa na rzecz bezpieczeństwa i sprawiedliwości, wspiera rodzinę, ale w pozostałych dziedzinach ogranicza swoją obecność do minimum, pozostawiając jak najszerszą przestrzeń do swobodnej aktywności wolnych obywateli – czytamy w statucie „Porozumienia”.

 

 

– Wszystkie osoby zainteresowane współpracą, chcące rozwijać swoje społeczności lokalne zachęcamy do współpracy – mówił Krzysztof Głuc, wiceprezes „Porozumienia”.

Rafał Kmak
fot. facebook.com

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź