miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Krzysztof Głuc stworzy struktury partii „Porozumienie” na Sądecczyźnie!

0 1 261

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Nowego Sącza (Klub Wybieram Nowy Sącz) Krzysztof Głuc stworzy na Sądecczyźnie struktury partii „Porozumienie” Jarosława Gowina. Taka deklaracja padła dzisiaj w MCK „Sokół” podczas specjalnie z tej okazji zwołanej konferencji prasowej.

Czytaj również: Sądeczanin Krzysztof Walasek odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności

Decyzja Krzysztofa Głuca o współpracy z Porozumieniemjest podyktowana wspólnymi ideami partii i troską o całą Sądecczyznę, w tym Nowy Sącz – W moim odczuciu jest taką siłą, która rzeczywiście daje nadzieję na mądry rozwój oparty na solidnej gospodarce, ważnych dla wszystkich nas wartościach i na myśleniu jednoczącym ludzi i szukającym najlepszych rozwiązań, także dla Nowego Sącza – mówił Krzysztof Głuc.

 

 

Jak podkreślał wicepremier RP Jarosław Gowin Nowy Sącz jest miejscem ludzi kreatywnych i przedsiębiorczych. Współpraca z Krzysztofem Głucem nie sjest przypadkowa. – Bardzo się cieszymy, że nawiązujemy ścisłą polityczną współpracę z panem doktorem Krzysztofem Głucem. Do Porozumienia dołącza człowiek o dużym autorytecie i dorobku. To osoba, która posiada dużą umiejętność skupiania ludzi wokół siebie i jest nastawiona bardzo zadaniowo, a nie na bicie piany – stwierdził Jarosław Gowin komentując swoją decyzje o współpracy z Głucem.

Podczas spotkania okazję do zaprezentowania swojej osoby miał również Poseł na Sejm RP Michał Cieślak, który w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego startuje z nr 8 listy Prawa i Sprawiedliwości.

Rafał Kmak
fot. i nagranie: Rafał Kmak

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź