miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Miss Polski z Sądecczyzny? Wszyscy kibicujemy Magdzie

0 3 276
Już 20 sierpnia po raz trzydziesty drugi zostanie wybrana nowa Miss Polski. Do rywalizacji o tytuł najpiękniejszej Polki stanie aż 24 pań ze wszystkich regionów naszego kraju. W tym gronie jest również przedstawicielka z Sądecczyzny! Finał Miss Polski odbędzie się w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu.

 

Czytaj również: Andrzej Gut-Mostowy tłumaczy, dlaczego powrócił do rządu PiS

 
Finalistki Miss Polski 2021 powalczą również o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie, takich jak Miss Universe, Miss International i Miss Supranational. Podczas wyborów nowej Miss Polski finalistki zaprezentują się w kilku pokazach, m.in. w kolekcji casual, strojach kąpielowych oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych. Reżyserem gali finałowej Miss Polski 2021 będzie Szymon Łosiewicz, choreografię przygotuje Anna Bubnowska, a za stylizację finalistek i gwiazd wieczoru odpowiada Katarzyna Cygańska.

 

 
Show poprowadzi niezastąpiony Krzysztof Ibisz oraz Izabela Janachowska, a także jedna z sióstr ADiHD – Ilona Krawczyńska. Wszystko będzie można obejrzeć na antenie Polsatu od godz. 20:00.
 
Co roku duże emocje wzbudza również jury konkursu, które doradza widzom, na którą kandydatkę powinni oddać głos. W tym roku nasze piękne dziewczyny oceniać będą same piękne i równie inspirujące panie.

 

 

 
W jury zasiądzie Edyta Herbuś, Viki Gabora, a także Viola Piekut i Ewa Wachowicz. Znanym paniom doradzać będą również byłe laureatki konkursu: Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin, Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska, Miss Polski 2004 Elżbieta Sawerska i Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska.
 
Miss Polski to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów piękności w naszym kraju. Jak pokazuje przykład między innymi Olgi Buławy, która wygrała w 2018 roku, często sukces jest przepustką do świata show-biznesu.
 
 
13. MAGDALENA MAJDA – Świniarsko (gm. Chełmiec, pow. nowosądecki) 
I WICEMISS MAŁOPOLSKI 2021
Mam 20 lat. Na co dzień studiuję biologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuję się psychologią kryminalną oraz biologią molekularną. W przyszłości chciałabym pracować w diagnostyce molekularnej nowotworów, aby przyczynić się do rozwoju nowych terapii onkologicznych. Wolny czas spędzam na czytaniu książek, gotowaniu oraz długich spacerach z moim pieskiem – mówi kandydatka.
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź