miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nauczyciel sądeckiej podstawówki oskarżony! Miał dopuścić się tzw. innych czynności seksualnych wobec 13-letniej uczennicy.

23 3 165

58-letni mężczyzna miał się dopuścić tzw. innych czynności seksualnych wobec 13-letniej uczennicy. Dziewczynka została przesłuchana w obecności psychologa, który uznał jej zeznania za spójne i wiarygodne. Oskarżony nie przyznaje się do popełnienia zarzucanych mu czynów – poinformował prokurator rejonowy w Nowym Sączu Jarosław Łukacz na antenie Radia Kraków.

 

Czytaj również: 22-latek z zarzutami. Grozi mu 8 lat więzienia

 

Obecnie w sprawie prowadzone są czynności procesowe – przesłuchani są świadkowie, również uczniowie szkoły i nauczyciele. Powołani zostali biegli – psychiatrzy, psycholodzy, seksuolodzy. Sąd zastosował wobec oskarżonego areszt tzw. warunkowy.

Mężczyzna po wpłaceniu 20 tys. zł poręczenia majątkowego wyszedł na wolność. Obecnie ma dozór policji i zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną, a także nauczycielami i uczniami szkoły podstawowej, w której jest zatrudniony. Został również zawieszony w wykonywaniu zawodu nauczyciela na czas trwania postępowania. Nie może też opuszczać kraju. Mężczyźnie grozi nawet 12 lat więzienia.

źródło: Radio Kraków
fot. pixabay.com

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
23 Komentarze
 1. Ania z Rytra pisze

  imię nazwisko i która szkoła !!! dlaczego redakcja kryje pedofila !!!

  1. Drac pisze

   Dlatego żeby banda buraków nie zlinczowała człowieka zanim mu nie udowodnią winy.

   1. Ania z Rytra pisze

    Gdyby był „czysty” nie budziłby podejrzeń a tak to na 95% jest winny ! Studiowałam prawo buraku więc mam większą wiedze

    1. Drac pisze

     Studiowałaś czyli jak mniemam nie skończyłaś? Biorąc pod uwagę, że opowiadasz się za linczem osoby której wina nie została udowodniona nawet to mnie nie dziwi, że ten kierunek w twoim przypadku został przerwany. Jeśli jednak takie osoby jak ty kończą prawo to nasz kraj jest zgubiony.

     Jeśli jest winny to zostanie skazany, już się nie wywinie. Nie będzie miał lekko. Co natomiast jeśli grupa dzieci postanowiła dla jaj wkopać nauczyciela, który może dał złą ocenę albo czepiał się nazbyt o przeszkadzanie na lekcji? Niech rozsądzi to sędzia, który mam nadzieje studiował swój fach na innej uczelni niż twoja, szanowna Pani.

     1. Ania z Rytra pisze

      Ty ohydny analfabeto ! Jak śmiesz obrażać kobiete ! A ty co skonczyłeś? Harnasia z przeceny co najwyżej ! Ręka sprawiedliwości go dopadnie i tylko za rządów PiS tacy ludzie jak on trafiają za kratki ! A ty lepiej uważaj bo ja mam też znajomości

    2. Łukaszełcio pisze

     Po poziomie wypowiedzi widać że nie pracujesz w zawodzie prawniczym. Prześlizgnęłaś się przez studia i cwaniakujesz wieśniaro.

 2. Drac pisze

  Szanowna Aniu z Rytra,

  Stara się Pani włączyć politykę do tego? Co do tego ma rząd? Jestem oburzony, że do tak poważnej sprawy ktoś włącza politykę. Zero szacunku dla pokrzywdzonej (bądź oczernionego)

  Znajomość kierownika w macu nie robi na mnie wrażenia. Jeśli mówi Pani o którymś ze swoich wykładowców w szkole „prawniczej” to proszę nie wymieniać go/ją z imienia i nazwiska bo się człowiek spali ze wstydu, że miał taką uczennice. Podstawowe prawo domniemania niewinności istnieje od czasów rzymskich. Istniało za PO istnieje za PiSu i będzie istnieć za ich następców. Zdążyła się tego Pani nauczyć? Pewnie to było to prawo na którym się Pani wyłożyła..
  Jeśli jest winny to sprawiedliwości się już nie wymknie. W średniowieczu nawet czarownice miały proces zanim gawiedź spaliła je na stosie. Dlatego nie ważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną czy jeszcze jakąś inną nowomodną płcią, jeśli opowiadasz się za samosądem (jak średniowieczny chłop z widłami) to zostaniesz wyśmiana. „studentka prawa” żart miesiąca.

  1. Ania z Rytra pisze

   Haa ! Oburzony ? A zobacz co się dzieje teraz na arenie politycznej ! U ciebie w Łącku- tak, w Łącku (bo nie jest to trudne do sprawdzenia) pluje się jadem na miłościwie nam panującego a na ulicach umierają tysiące zakażonych ! To jest fair i według prawa ? W Pana podeszłym już wieku radziłabym sobie odpuścić bo już serduszko nie to skoro pamiętasz czasu średniowiecza. A do „Maryji” z komentarza – kobiety po cesarce głosu nie mają !!!

   1. Maryja pisze

    Aniu z Rytra ty jesteś przecież siostrą Wojtusia z Rytra! Tak, tak, Wojtusia (bo nie jest to trudne do sprawdzenia). Wojtuś inteligencją nie grzeszy ale w przeciwieństwie do Ciebie to przemiły człowiek. Ty zaś tylko durna jesteś.

    1. Ania z Rytra pisze

     Zamilcz ladacznico gorzkowska którą przehuśtało pół osiedla. Wole być durna niż łatwa no ale z tym pierwszym też nie trafiłaś

     1. Drac pisze

      Szanowna Pani Anno,
      Biorąc pod uwagę, że jako kobieta nie wie Pani co to jest cesarka i jako osoba kiedyś aspirująca do kariery prawniczej nie wie Pani co to jest praesumptio boni viri to Pani Maryja miała wszelkie podstawy podważać Pani inteligencję. Zgadzam się natomiast, że tym porównaniem jedna z osób została obrażona.

     2. Ania z Rytra pisze

      Jako matka trójki wspaniałych dzieci oplułabym Cie jak byś tylko miał tyle jaj żeby podać imię i nazwisko a nie chować się pod pseudonimem pokroju ameby. Studia prawnicze ukonczyłam i pracuję w zawodzie ale widząc twoje posty i godziny dodania niektórych wnioskuję że albo robisz jako cieć albo trzeźwiejesz koło północy bo jesteś w stanie coś wybełkotać i trafić w klawiature. A domniemanie niewinności nie robi na mnie wrażenia. Hasło którego długo szukałeś w googlach znałam długo przed tą rozmową o ile tak to nazwać.

     3. Drac pisze

      Szanowna Pani Aniu „z Rytra”

      Tym bardziej martwi mnie, że matka 3 dzieci nie wie co to jest cesarka. Jestem w stanie uwierzyć, że opluła by mnie Pani bo udowodniła Pani brak kultury w poprzednich postach.
      Jako internetowa osobliwość jest Pani zabawna i interesująca ale szkoda mi czasu na spotkanie się z Panią w 4 oczy żeby sprawdzić jak nisko Pani jest w stanie upaść.

      Dlaczego Pani jest tak ciekawa mojego imienia i nazwiska? Czyż nie sprawdziła już Pani gdzie mieszkam i ile mam lat? Ten „pseudonim o pokroju ameby” to jest właśnie moje nazwisko, które zresztą bardzo lubię. Proszę się nie kłopotać z przedstawianiem, ja Pani nazwiska nie jestem ciekaw.

      Nigdy w to nie uwierzę, że osoba która skończyła choć pierwszy semestr w jakiejkolwiek szkole prawniczej nic nie robi sobie z jednego z podstawowych praw na których jest zbudowany nasz system. Nie wiem czy zdaje sobie Pani sprawę jak śmiesznie Pani brzmi chwaląc się, że absolwentka prawa słyszała o czymś takim jak domniemanie niewinności przed rozmową ze mną. To jest wiedza bez której nie powinno się być w stanie skończyć szkoły średniej.

      Biorąc pod uwagę jak Pani się zwraca do mnie i jakich pyskówek używa jestem przekonany, że skończyła Pani nie więcej niż szkołę policealną i to taką w której płaci się za przejście dalej.

      Mam jednak sporą nadzieję, że jest Pani jeszcze przed maturą i tak naprawdę jeszcze ma Pani czas na przyswojenie podstawowej wiedzy i manier.

     4. Ania z Rytra pisze

      Po jakże mądrej wypowiedzi mającej na celu przyćmienie głupoty – co jest dość powszechnie znaną techniką wśród nieudaczników jak ty moge jedynie stwierdzić że albo masz problem z liczeniem albo jesteś ukrywającym się pedofilem bo w zdrowym mniemaniu maturę zdaje się na 18-19 lat a twoim tokiem myślenia mając trójkę dzieci w tym wieku nasuwa że lubisz młode – ale spokojnie to normalne objawy na starość – albo (tu drugi domysł) sam zdawałeś mature na 30-40 lat więc przykro mi że wrzucasz wszystkich do jednego wora w którym tkwisz.
      Co do zabawności cieszę się z sie ci podoba widocznie masz strasznie nudne życie skoro kręci cie pisanie internetowe ale ludzie z zaburzeniami tak mają. Ja zaczełam komentarz bo domagam się ukarania winnego co się zresztą stanie a twoje posty są nic nie wnoszące w sprawę i są poprostu bez sensu 🙂 chyba ze jak mają to tylko dla ciebie.
      Na koniec radzę sprawdzić osobowość bo facet który poucza o porodzie? haha To już szczyt hipokryzji. Chlanie piwska w piwnicy to również nie uniwersytet mam nadzieje że ktoś cie uświadomi bo widocznie twoje wykształcenie uważasz za nieosiągalne więc przypuszczam nawet że masz z 3 klasy podstawowe 🙂 Pozdrawiam

     5. jestemasiamam12lat pisze

      Aniu z Rytra, dzisiaj sobota więc jak zawsze usiądź sobie koło kuchenki na butlę gazową i wyiskaj dokładnie swoje 3 cudowne pociechy. A za tydzień nie zapomnij ich wykąpać, wszak Święta nadchodzą.

     6. Ania z Rytra pisze

      Fajną masz tradycję plebsie 🙂 nie zazdroszcze warunków ale ja nie skorzystam 🙂

     7. Drac pisze

      Szanowna Pani,

      Na wstępie zaznaczam, że jest to mój ostatni post skierowany do Pani, tak pozwalam Pani mieć ostatnie słowo bo zdaje sobie sprawę jak bardzo prostaczki to lubią. Gdyby Pani również starała się żeby Pani wypowiedzi przyćmiły Pani głupotę nasza rozmowa mogła by potrwać dłużej. Obawiam się, że buziaczki wklejone w tekst nie pomagają z tym też. Nadużywanie sofizmatu rozszerzenia i to w tak ordynarnej formie również szybko się nudzi.

      Mówiąc, że mam nadzieje, że jest Pani jeszcze przed matura oczywiście miałem nadzieje, że jest Pani w właściwym dla tego egzaminu wieku bo fakt, że Pani wiedza o tym co to jest cesarskie cięcie jest tak wielka jak Pani znajomość zagadnień z prawa może świadczyć, że Pani macierzyństwo ma jeszcze przed sobą. ( jeśli jest jedna rzecz którą Pani wyniesie z tego to właśnie wiedza co to jest cesarskie cięcie, proszę sobie wygooglować) Uważam, że to jest jedyny ratunek dla Pani. Nie wyobrażam sobie, że ktoś kto ma przynajmniej 25 lat nie ma za grosz wyobraźni. Nie posadził bym Pani nawet na kasie fiskalnej.

      Pani nie domagała się ukarania winnego, Pani domagała się podania danych osoby której wina nie została udowodniona. Jak przysłowiowy chłop z widłami. W moim pierwszym poście założyłem, że przemawiały przez Panią mocne emocje i brak wyobraźni, natomiast kiedy Pani zaczęła podawać się na wykształcenie, którego Pani brak to rozśmieszyło mnie to. Szczególnie, że pilny uczeń szkoły średniej byłby w stanie udowodnić Pani błąd rozumowania.

      Jeśli nie potrafi Pani zrozumieć dlaczego dane tego człowieka nie powinny być podane to nie jest Pani warta, żeby Pani cokolwiek tłumaczyć. Jeśli jest winny to jestem pewien, że spotka go kara a Pani dowie się jaka szkoła i nazwisko pedofila. Jeśli jest niewinny to Pani i Pani podobni nie będą go prześladować.

      Mimo wszystko, życzę Pani wspaniałego życia i powodzenia na maturze.
      Podpisano
      R. Drac

      Bez odbioru

     8. Ania z Rytra pisze

      Tak jak wspomniałam nie masz na tyle jaj żeby mi to powiedzieć w twarz na żywo a co do twoich jakże banalnych snuć na mój temat pozwole sobie nie skomentować 🙂
      tekst tekstem a życie życiem i obym nigdy nie miała takiego klienta – chyba że na przeciwko siebie w sali 🙂
      Bez pozdrowień

  2. ziobrowski pisze

   Brawo R.Drac ! Nie karmić trola.

   1. xaaax211 pisze

    Ziobrowski i Maryja – i co byliście już w kościółku skoro tak plujecie jadem ? 🙂 typowi niedzielni wierni

    1. kojak pisze

     no rzeczywiście, za to Ania z Rytra pluje wodą święconą

 3. Maryja pisze

  No debilka ta Ania z Rytra. Jak Prezydent.

 4. Mata Hari pisze

  Ania z Rytra, jak Pawłowicz z Trybunału Przyłębskiej

Zostaw odpowiedź