miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Rondo pod ruinami zamku nabiera kształtów! Prace postępują [ZDJĘCIA, WIDEO]

2 1 547

W lipcu rozpoczęły się prace związane z budową ronda pod ruinami zamku w Nowym Sączu i są one systematycznie realizowane. Podbudowy są już w większości zakończone, a obecnie układane są krawężniki na pierścieniu ronda oraz na drogach dojazdowych.

 

Czytaj również: Wkrótce zostanie zamknięte skrzyżowanie ul. Długosza – ul. Żeromskiego w Nowym Sączu!

 

– Krawężniki są już w większości ułożone (od strony ul. Bulwar Narwiku, ul. Kazimierza Wielkiego). Systematycznie będą one również układane na pozostałych zjazdach. Ponadto zamontowane bajpasy umożliwią swobodne skręcanie z ul. Piotra Skargi bezpośrednio w ul. Bulwar Narwiku, podobnie będzie to wyglądało od strony ul. Tarnowskiej, ul. Legionów – poinformował Grzegorz Mirek, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu.

Nowe rondo – Zamek Nowy Sącz.

Zarys nowego ronda, które będzie prowadzić do mostu "Heleńskiego" – już widać 🙂 🙂

Opublikowany przez Dronegoit Środa, 15 sierpnia 2018

Wprowadzone rozwiązania mają na celu zarówno poprawę płynności ruchu drogowego, jak i zwiększenie bezpieczeństwa na skrzyżowaniu ul. Bulwar Narwiku – Tarnowskiej – Piotra Skargi – Legionów w Nowym Sączu. Rondo zostanie otwarte dla kierowców we wrześniu.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. keisyr pisze

    Rondo pod Zamkiem to kolejny bubel plebsu z Nowakiem na czele. W stosunku do poprzedniego skrzyzowania zmiejszono ilość pasów ruchu !!!

  2. keisyr pisze

    Jestem kretynem. Przepraszam za brednie jakie wypisuję.

Zostaw odpowiedź