miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

OBI w Nowym Sączu otwarte! Zobacz jak wygląda w środku [ZDJĘCIA]

0 4 711

Dzisiaj (24 maja) OBI zlokalizowane przy ul. Prażmowskiego w Nowym Sączu otworzyło się dla sądeckich klientów. Wczoraj w uroczystym otwarciu uczestniczyli dziennikarze i VIP-y z całego regionu. Wydarzenie poprowadził sam Krzysztof Ibisz.

 

Czytaj również: Takiego obiektu sportowego jeszcze w Polsce nie było. Powstaje w gminie Chełmiec! [ZDJĘCIA]

 

Sądeckie OBI jest pierwszym w Polsce małoformatowym sklepem sieci znanej niemal na całym świecie. Na powierzchni ok. 3 tysięcy metrów kwadratowych zadbano jednak o łatwy i komfortowy dostęp do ponad 20 tysięcy produktów związanych z wystrojem wnętrz, branżą budowlaną i ogrodniczą. Dzięki możliwości zamawiania w markecie artykułów ze strony internetowej OBI, klienci będą mogli w pełni korzystać z oferty zawierającej 50 tys. produktów. – Do dyspozycji klientów, którzy zechcą dokonać zamówień w Internecie, są tzw. InfoKioski, czyli stanowiska z ekranami dotykowymi. Ponadto część doradców klienta będzie wyposażona w tablety do prezentacji oferty i składania zamówień – wyjaśnia Grzegorz Jakóbczyk, dyrektor OBI Nowy Sącz. – Dzięki systemowi dostaw internetowych zamówienie złożone do godziny 15:00 będzie gotowe do odbioru w sklepie w ciągu następnego dnia – dodaje Wojciech Kiebasz, dyrektor regionalny ds. sprzedaży.

Jednak otwarcie sklepu to nie tylko ułatwienie dla wszystkich, którzy dbają o swój dom i ogród. To również nowe miejsca pracy w regionie. W sklepie zatrudnienie znalazło w sumie 61 osób z Nowego Sącza i okolic. Właściciele OBI wykazali się także niezwykłą hojnością, ofiarując kartę podarunkową o wartości 10 tysięcy złotych dla nowosądeckiego szpitala.

 

Sklep w Nowym Sączu jest otwarty od poniedziałku do soboty od godz. 7:00 do godz. 21:00, a w niedziele handlowe od godz. 9:00 do godz. 19:00.

 

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.