miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Patriotyczna iluminacja na sądeckim Ratuszu najlepsza w Polsce! [Zdjęcia, film]

Biało-czerwony ratusz w Nowym Sączu

1 1 107

Urząd Miasta w Nowym Sączu zdobył I miejsce w ogólnopolskim konkursie w kategorii „Oświetlenie lub iluminacja obiektu/przestrzeni publicznej związanej z obchodami 100-ej rocznicy odzyskania niepodległości RP”

Czytaj również: Sądecki Medikor zmieni właściciela za 300 mln zł? – KLIK

Komisja oceniająca oświetlenie polskich miast i gmin podkreśliła bardzo uroczysty charakter fasady ratusza – Mimo zastosowania niezbyt dużej ilości opraw oświetleniowych, uzyskano bardzo dobry efekt oświetleniowy, nadający fasadzie budynku wygląd biało-czerwonej flagi i bardzo uroczysty charakter – czytamy w protokole z prac komisji konkursowej.

Protokół z posiedzenia oraz laureaci wszystkich kategorii – KLIK

 

– To jedna z inicjatyw Urzędu Miasta Nowego Sącza związana z tegorocznym świętem narodowym. W Nowym Sączu odbywają się od początku tego roku konkursy w ramach Turnieju Szkół, poświęcone jubileuszowi. W ramach turnieju odbyła się już między innymi Miejska Gra Terenowa „Odkrywamy historię naszego miasta” i konkurs recytatorski „Niepodległa – malowana wierszem” – czytamy w komunikacie zamieszczonym w ubiegłym roku na stronie Urzędu Miasta.
 

Konkurs na najlepiej oświetloną gminę i miasto w Polsce oraz najlepszą inwestycję oświetleniową 2018 roku organizował Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego.

 

Nowosądecki ratusz z najpiękniejszą iluminacją w Polsce

Rafał Kmak
fot.: miastoNS.pl (archiwum)

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Aśka pisze

    A mnie luminacja ratusza odzwierciedla podział na PiStkomunę i bezpartyjnych Sądeczan tych normalnych nie patriotów.

Zostaw odpowiedź