miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Po kamienicy przy ul. Krakowskiej pozostał tylko gruz. Skrzyżowanie jest już przejezdne [ZDJĘCIA]

0 583

Kamienica przy ul. Krakowskiej w Nowym Sączu znikła z powierzchni ziemi, a po niej została sterta gruzu. Prace trwały od czwartku (7 czerwca), a skrzyżowanie ul. Krakowskiej – ul. Dunajcowej – ul. Starowiejskiej było w tym czasie wyłączone z ruchu.

 

Czytaj również: Stary Most Heleński wkrótce zniknie z mapy Nowego Sącza [ZDJĘCIA]

 

Na miejscu wyburzonej kamienicy przy ul. Krakowskiej w Nowym Sączu powstanie rondo, a obecnie systematycznie wywożone są stamtąd pozostałości po niej. Skrzyżowanie ul. Krakowskiej – ul. Dunajcowej – ul. Starowiejskiej jest już przejezdne zarówno dla samochodów, jak i innych pojazdów. Autobusy również kursują normalnie.

Za kilka tygodni skrzyżowanie ul. Krakowskiej – ul. Dunajcowej – ul. Starowiejskiej zostanie całkowicie zamknięte dla ruchu, w związku z budową dwóch nowych rond po lewej stronie rzeki Dunajec. Skrzyżowanie pod ruinami zamku również będzie wyłączone z ruchu, a nastąpi to prawdopodobnie w lipcu.

Na temat wyburzania kamienicy przy ul. Krakowskiej pisaliśmy w artykule pt. Nowy Sącz: Skrzyżowanie na Krakowskiej zamknięte! Trwa wielkie wyburzanie [ZDJĘCIA]

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź