miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Przy ul. Rynek 21 będą dyżurować policjanci! [WIZUALIZACJA]

0 1 138

Urząd Miasta Nowego Sącza użyczy pomieszczenie przy ul. Rynek 21 w Nowym Sączu na rzecz Policji. Punkt przyjęć interesantów zostanie uruchomiony prawdopodobnie jeszcze przed wakacjami. Dyżurować tam będą policjanci (głównie dzielnicowi).

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Przedsiębiorcy z ul. Zakładników zapowiadają protest! Nie chcą likwidować firm

 

– Mam nadzieję, że jeszcze przed wakacjami przy ul. Rynek 21 pojawi się świecący szyld z napisem „Policja”. We współpracy z Komendą Miejską Policji w Nowym Sączu będą dyżurować tam policjanci. Dzięki temu wzrośnie na pewno poczucie bezpieczeństwa mieszkańców – powiedział Ludomir Handzel, prezydent Miasta Nowego Sącza.

W tzw. „sklepie z Policją” przy ul. Rynek 21 w Nowym Sączu będą załatwiane sprawy, które nie będą wymagać obecności petentów w Komendzie Miejskiej Policji przy ul. Grottgera.

Miasto odda do użytku Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu na czas nieoznaczony lokal o powierzchni 30 m2, który znajduje się w kamienicy przy ul. Rynek 21.

Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu ponosić będzie koszty z tytułu opłat za media i świadczenia komunalne, utrzymanie lokalu, a także opłacać będzie podatek od nieruchomości.

Zanim jednak policjanci wprowadzą się do pomieszczenia miejskiego, Wydział Inwestycji Urzędu Miasta Nowego Sącza przeprowadzi w nim generalny remont.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik, nowysacz.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź