miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sami zaśmiecamy własne miasto?! Dzikie wysypisko śmieci pod mostem [Zdjęcia]

0 1 145

W Nowym Sączu pod mostem przy ul. Węgierskiej w nocy z 13/14 października nieznany sprawca pozostawił stertę śmieci m.in. opon, urządzeń elektryczny. Zauważyli to okoliczni mieszkańcy, którzy nie pozostali bierni zaśmiecaniu ich podwórka i zgłosili sprawę miejskiemu radnemu, Michałowi Kądziołce. Sprawą zajęły się odpowiednie służby. Przypominamy, do 8 listopada trwa w Nowym Sączu zbiórka odpadów wielkogabarytowych i elektrośmieci. Pisaliśmy o tym tutaj, pod linkiem znajdziesz również harmonogram odbioru (KLIK).

 

Czytaj również: Ponad 20 interwencji Państwowej Straży Pożarnej! Poziom wody w rzekach gwałtownie wzrasta! [Nagranie, zdjęcia]

 

Michał Kądziołka

Sprawę zgłosiłem na Policję tematem zajmuje się również Straż Miejska – informuje radny Michał Kądziołka. – Dzisiejszej nocy z busa wyrzucono odpady, które widzimy na załączonych zdjęciach pod mostem przy ul. Węgierskiej. Jakim człowiekiem trzeba być, aby dopuścić się czegoś takiego. Wszyscy współpracujemy i działamy, aby nasze osiedle było coraz piękniejsze, a taki… ktoś… robi coś tak okropnego! – dodaje zbulwersowany Kądziołka.

 

 

 

Angelika Wiśniewska
fot. facebook

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź