miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zdezynfekują Nowy Sącz? Radny Rogóż interweniuje

Maciej Rogóż radny Nowego Sącza apeluje o zwiększenie bezpieczeństwa w Nowym Sączu

3 1 377

Maciej Rogóż radny Nowego Sącza (Klub Radnych PiS-Wybieram Nowy Sącz) złożył w piątek (7 sierpnia) interpelację związaną z zwiększeniem bezpieczeństwa w Nowym Sączu. Rogóż sugeruje wykorzystanie działań dezynfekujących miejsca publiczne (m.in. przejścia dla pieszych, ławki, parkometry), a także wydzielenie specjalnych stref bezpieczeństwa w autobusach MPK, oddzielających pasażerów od kierowców, sugerując zakaz sprzedaży biletów przez kierujących autobusami.

 

Czytaj również: 24 nowe zakażenia na Sądecczyźnie, 5773 osoby na kwarantannach [Raport 9.08.2020]

 

W związku z gwałtownym wzrostem zakażeń i ujęciem Nowego Sącza w tak zwanej strefie czerwonej, a w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców wystosowałem prośbę do Prezydenta Ludomira Handzla o pilne działania w zakresie profilaktyki – informuje Maciej Rogóż, Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Miasta Nowego Sącza.

 

fot. archiwum | UMNS

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
3 Komentarze
 1. Mateusz Morawiecki pisze

  Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się go bać. Latem wirusy grypy i ten koronawirus też są słabsze. Dużo słabsze…

  1. xax122 pisze

   dzięki ci Maowiecki.

 2. keisyr pisze

  Panie Handzel
  Kiedy zamontuje Pan automaty biletowe na przystankach i w autobusach komunikacji miejskiej w Nowym Sączu ?
  Bo wyrasta Pan na największego dziada w Polsce !

Zostaw odpowiedź