miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Budują struktury „Porozumienia” w subregionie sądeckim

0 860

W Nowym Sączu odbyło się spotkanie struktur partii „Porozumienie” Jarosława Gowina. W spotkaniu uczestniczyło przeszło 20 osób – działaczy lokalnych, radnych gminnych oraz miejskich, przedsiębiorców oraz lokalne media.

 

Czytaj również: Handel w niedzielę mniej dostępny! Jedynie w 7 zrobisz zakupy. Sprawdź kiedy

 

Jesteśmy częścią dumnego Narodu, który nie wstydzi się swojej tradycji i wiary. Opowiadamy się za państwem, które zdecydowanie działa na rzecz bezpieczeństwa i sprawiedliwości, wspiera rodzinę, ale w pozostałych dziedzinach ogranicza swoją obecność do minimum, pozostawiając jak najszerszą przestrzeń do swobodnej aktywności wolnych obywateli – czytamy w statucie „Porozumienia”.

 

 

Podczas spotkania omówiono potrzeby wynikające z funkcjonowania samorządów w naszym terenie. Wyjaśniono sposób funkcjonowania partii, przybliżono jej Statut. Przedyskutowano potrzeby infrastruktury drogowo-kolejowej, ekologicznej. Podczas dyskusji skupiono się na mieście Nowym Sączu oraz powiatach: nowosądeckim, limanowskim oraz gorlickim. Przybliżono oraz scharakteryzowano płaszczyzny współpracy z gminami, powiatami oraz województwem małopolskim.

Szefem okręgu wyborczego nr 14 (Nowy Sącz) jest Poseł na Sejm RP Andrzej Gut-Mostowy. Osobami zaangażowanymi w funkcjonowanie są również Krzysztof Głuc, Tomasz Michałowski oraz Jarosław Baziak.

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą, chcące rozwijać swoje społeczności lokalne zachęcamy do współpracy – mówił Krzysztof Głuc, koordynator struktur „Porozumienia”.

Kilka dni temu odbyło się otwarcie biura poselskiego Andrzeja Guta-Mostowego, które mieści się przy ul. Wałowej 1, IIp w Nowym Sączu. Pisaliśmy o tym tutaj – KLIK

Rafał Kmak
fot.: Rafał Kmak

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź