miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Marta Mordarska rezygnuje! Zamieszanie w walce o Senat RP

0 774

Jak czytamy w oświadczeniu na profilu facebookowym Marty Mordarskiej, z dniem 28 sierpnia 2019 r. rezygnuje ona z ubiegania się o mandat Senatora RP z okręgu nr 37 (Nowy Sącz oraz powiaty nowosądecki, limanowski i gorlicki). Oficjalną przyczyną są powody osobiste.

 

Czytaj również: Małpy z brzytwą – czyli kto z kogo robi debila…
w sprawie wody w Nowym Sączu [Felieton]

 

Szanowni Państwo informuję , że godzinę temu na ręce Pana Witolda Kozłowskiego złożyłam pismo dot. wycofania się z kandydowania do Senatu w nadchodzących wyborach parlamentarnych z powodów osobistych. Dziękuję za kilka tysięcy podpisów pod moimi listami. Dziękuję za Państwa oferowaną pomoc, którą otrzymywałam każdego dnia! Każdemu z Państwa pięknie dziękuję. Nadal będę dla Państwa pracować jako radna SWM pomagając w sprawach tak ważnych dla subregionu! czytamy w komunikacie.

 

 

Kto zatem ubiegał się będzie o tą zaszczytną funkcję? Wg oświadczenia Witolda Kozłowskiego będzie to Wiktor Durlak. Uprzejmie informuję, że Pani Marta Mordarska zrezygnowała z przyczyn osobistych z udziału w wyborach do Senatu RP. Kandydatem do Senatu RP, który uzyskał poparcie władz Prawa i Sprawiedliwości jest Pan Wiktor Durlak.

Wiktor Durlak ma 36 lat, mieszka w Białej Niżnej, jest absolwentem Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej I i II stopnia – kierunek zarządzanie i administracja publiczna. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Ośrodka Rewalidacyjno -Wychowawczego w Grybowie. Jest radnym powiatowym dwóch kadencji. Żona Dominika.

Rafał Kmak
fot. archiwum

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź