miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Potwierdzone przypadki Covid-19 na Sądecczyźnie! Krynickie szpitale poddane kwarantannie?

Koronawirus Nowy Sącz - oficjalne informacje! Krynica kwarantanna

0 14 791

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował oficjalnie, że na Sądecczyźnie stwierdzono dwa przypadki infekcji koronawirusem. Młoda kobieta z powiatu nowosądeckiego (będzie przebywać w izolacji domowej) i mężczyzna w sile wieku również z powiatu nowosądeckiego (będzie przebywać w izolacji domowej). Dodatkowo, jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć, w szpitalu im. dr. J. Dietla w Krynicy-Zdroju poddany kwarantannie został oddział pediatrii. Podobne procedury wprowadzono w Szpitalu Wojskowym – informuje Krynica.TV

 

Czytaj również: Poseł ziemi sądeckiej zarażony koronawirusem!
Edward Siarka z pozytywnym wynikiem testu – KLIK

 

W szpitalu w Krynicy miało przebywać dziecko, z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Informacje te potwierdziła Gazeta Krakowska. Jej reporterzy twierdzą, że dziecko zostało już przewiezione do szpitala w Krakowie. W Szpitalu Wojskowym miał natomiast przebywać mężczyzna, który wyjechał już z Krynicy, jednak zdiagnozowano u niego dzisiaj zakażenie koronawirusem. Są to jednak informacje nieoficjalne!

Jestem cały czas w kontakcie z osobami odpowiedzialnymi za te placówki, sprawdzamy wszystkie informacje i będziemy informować na bieżąco mieszkańców o obecnej sytuacji epidemiologicznej – mówił w rozmowie z Krynica.TV Piotr Ryba, burmistrz Krynicy-Zdroju.

Opr. Rafał Kmak
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź