miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Witold Kozłowski szefem struktur PiS na Sądecczyźnie!

0 449

Witold Kozłowski z dniem dzisiejszym (3 kwietnia) objął funkcję pełnomocnika struktur Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 14 poinformował na swoim profilu na Facebook Wojciech Piech sekretarz Województwa Małopolskiego.

Czytaj również: Sądecczyzna: Współpraca polsko-węgierska „zakwitnie” w naszym regionie?

Przypomnijmy Kozłowski od listopada ub.r. pełni funkcję Marszałka Województwa Małopolskiego. Wcześniej był prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. 20 lat pełnił funkcję Sekretarza Powiatu Nowosądeckiego.

Do tej pory pełnomocnikiem okręgu na 14 (obejmującego powiaty: nowosądecki, limanowski, nowotarski, tatrzański oraz gorlicki) był poseł z Ziemi Limanowskiej Wiesław Janczyk (jeszcze miesiąc temu typowany na kandydata do Parlamentu Europejskiego jego miejsce zajął Poseł z Nowego Sącza Arkadiusz Mularczyk).

Treść oświadczenia PiS – W związku z upływem kadencji Pełnomocnika Okręgowego PiS w okręgu nr 14-Nowy Sącz, z dniem 3 kwietnia 2019 r., decyzją Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, na funkcję Pełnomocnika PiS powołany został Pan Witold Kozłowski.

Rafał Kmak
fot. archiwum

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź