miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

FAKRO nadal stawia na Sandecję

0 532

Umowa sponsorska miedzy firmą FAKRO, a Sandecją Nowy Sącz została przedłużona. Współpraca potrwa jeszcze co najmniej przez rok.

 

Czytaj również: Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Sandecji! “Ich cena to rekompensata dla kibiców”

 

Sandecja Nowy Sącz jest bardzo ważnym punktem strategicznym w naszych marketingowych planach. Cieszymy się więc, że przez kolejny rok będziemy mogli wspierać najbardziej zasłużony klub piłkarski w regionie. Mamy nadzieję, że nasza dalsza, owocna współpraca sprawi, że “Biało-czarni”, ku uciesze kibiców, będą odnosić wiele sukcesów – zakomunikował Janusz Komurkiewicz, Dyrektor Marketingu, Członek Zarządu FAKRO.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu przedłużenia umowy z firmą FAKRO. Wierzymy, że nasza kilkuletnia, oraz dalsza współpraca pozwoli na jeszcze większe możliwości rozwoju obu stron. Co więcej, liczymy na to, że dzięki tej kooperacji kibice naszego Klubu będą świadkami przełomowych momentów w wykonaniu naszych zawodników – zwraca uwagę Tomasz Michałowski, prezes MKS Sandecja S.A.

Założona w Nowym Sączu w 1991 roku firma, zajmuje się głównie produkcją okien dachowych, a jej produkty można nabyć w ponad 50 krajach.

 

Opr.: Marcin Cięciwa

Źródło i Fot.: MKS Sandecja

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź