Kolejne lanie Sandecji Nowym Sącz. Porażka 0:2 z KKS Kalisz

2 2 305

W 11. kolejce II ligi Sandecja Nowy Sącz ponownie przegrywa! W konfrontacji z KKS Kalisz (lider II ligi), po bramkach Nestora Gordillo (pomocnik) w 12 minucie oraz Bartłomieja Putno (pomocnik) w 39 minucie ulegamy 0:2 Kaliskiemu Klubowi Sportowemu 1925. Zespół z Nowego Sącza po 11. kolejkach z dorobkiem 5 punktów (1 zwycięstwo, 2 remisy, 8 porażek) zajmuje ostatnie (18. miejsce) w tabeli. Za tydzień, 30 września podejmiemy Hutnik Kraków (8 drużyna) w tabeli II ligi).

Czytaj również: Cezary spełnił swoje marzenie, Ty też sobie na to pozwól! #HalnyToMy