miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Młodzi tytani na ringu! Sądeczanin na KSW64

0 328

Dwaj niepokonani, młodzi i charyzmatyczni zawodnicy wagi piórkowej, Robert Ruchała i Patryk Kaczmarczyk zmierzą się na KSW64. Lokalizacją kolejnej gali KSW będzie łódzka Atlas Arena. Kogo zobaczymy w klatce podczas KSW 64? Jedną z najważniejszych walk gali będzie starcie dwóch młodych, polskich talentów – pochodzącego z Nowego Sącza Roberta Ruchały, który zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem. Któryś z zawodników straci po tej walce “0” z rekordu, gdyż jak na razie obaj są niepokonani.

 

Czytaj również: Łukasz Pławecki odnosi kolejne zwycięstwo w zawodowym boksie

 

 

– 23 października zawalczę na gali KSW 64 prawdopodobnie będzie to co-main event. Rywalem będzie Patryk Kaczmarczyk. Oboje jesteśmy niepokonani i jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych walk w organizacji KSW – mówi w rozmowie z miastoNS.pl Robert Ruchała.

Oprócz Ruchały i Kaczmarczyka, w klatce zobaczymy mistrza KSW w wadze koguciej, czyli Sebastiana Przybysza. Przed “Sebiciem” pierwsza obrona mistrzowskiego trofeum, które zdobył podczas gali KSW 59, kiedy pokonał jednogłośną decyzją sędziów Antuna Racicia. W Łodzi do klatki wróci również Karolina Owczarz. W swoim ostatnim pojedynku 28-latka pokonała na pełnym dystansie Monikę Kucinić.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź