Porażką kończymy rundę jesienną. Sandecja uległa Odrze Opole

2 842

Sandecja Nowy Sącz zakończyła dzisiaj (6 grudnia) rundę jesienną Fortuna I Ligi. Na własnym stadionie podjęła drużynę z Opola. Mecz zakończył się remisem. Bramkę dla dumy Sądecczyzny już w 15 minucie zdobył w Kornel Osyra. Niestety pod koniec pierwszej połowy (42 minuta) z rzutu karnego wyrównał Tomas Mikinić. Również jego bramka z drugiego rzutu karnego (70 minuta) zdecydowała o porażce na #K47 Sandecji 1:2 z zespołem Odry Opole. Kolejny mecz odbędzie się 26 lutego 2022 r.

Czytaj również: Czarna Chata**** Luxury Resort – nowy wymiar luksusu!

Po 20 kolejkach Sandecja zajmuje 5 miejsce w tabeli Fortuna I Liga z dorobkiem 31 punktów. Bilans Sandecji to 9 meczy wygranych, 4 remisów i 7 porażek.

Składy:

Sandecja: Dawid Pietrzkiewicz – Rafał Kobryń, Tomasz Boczek, Sebastian Rudol, Kornel Osyra, Damian Chmiel (80′ Dawid Wolny), Damir Sovsić (88′ Jakub Zych), Elhadji Maissa Fall, Błażej Szczepanek, Bartłomiej Kasprzak (46′ Michał Walski), Swetosław Dikow

Odra: Mateusz Kuchta – Konrad Kostrzycki, Mateusz Kamiński, Maksymilian Tkocz, Jakub Szrek, Miłosz Trojak, Michał Pawlik, Bernard Petrak (90′ Piotr Żemło), Tomas Mikinic (77′ Rafał Niziołek), Mateusz Marzec (90′ Stanisław Hrebeń), Adam Żak (60′ Dawid Czapliński)

Żółte kartki: Kasprzak, Kobryń, Fall (Sandecja) oraz Kostrzycki, Trojak, Petrak (Odra)

Czerwona kartka: Rafał Kobryń (Sandecja) /69′ – za drugą żółtą/

Sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn)