miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sandecja gorsza w Suwałkach

0 251

Coraz gorsza sytuacja Sandecji, która w tym sezonie walczy o utrzymanie. Bramka stracona w meczu z Wigrami Suwałki w 86 minucie jeszcze bardziej ją utrudnia. Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, jednak Sandecja również miała swoje okazje, obu zespołom zabrakło skuteczności i  wynik meczu ustalił tuż przed końcem spotkania Cezary Sauczek, który pokonał Daniela Bielicę uderzeniem przy słupku.  

 

Czytaj również: Oficjalnie: Andrzej Duda wygrywa wybory! Jak zmiażdżył konkurenta na Sądecczyźnie? [Wyniki głosowania]

 

Na pewno nie tak to miało wyglądać, zrobiliśmy sobie duże problemy przegrywając ten mecz, ale dalej jesteśmy w grze o utrzymanie, nawet wygrywając dzisiaj to w następnych meczach też musielibyśmy szukać punktów żeby się utrzymać w lidze, nie udało nam się dzisiaj tego zrobić dlatego jest złość w szatni i pewna mobilizacja żeby w następnych meczach zdobyć tyle punktów żebyśmy się utrzymali. To co było dzisiaj już za nami, przygotowujemy się do następnego meczu i będziemy walczyć o trzy punkty. Na pewno chęci był, staraliśmy się ten mecz wygrać, jeżeli się nie da wygrać to trzeba zremisować, my się troszeczkę podpaliliśmy, szukaliśmy trzech punktów, które by nam naprawdę dużo dały i zapomnieliśmy, że tak naprawdę punkt też w tym momencie byłyby dobry – powiedział trener Sandecji Marcin Jałocha podczas konferencji pomeczowej.

Sandecja aktualnie zajmuje w tabeli 11 miejsce z 40 punktami na koncie. 


Wigry Suwałki – Sandecja Nowy Sącz 1-0 (0-0)

Bramka: Cezary Sauczek 86′

Żółte kartki: Jakub Świątek, Konrad Matuszewski, Patryk Czułkowski, Jan Balawajder – Marcin Fllis, Mateusz Klichowicz.

Wigry: Jan Balawajder – Grzegorz Aftyka (70′ Cezary Sauczek), Martin Dobrotka, Adrian Karankiewicz, Konrad Matuszewski – Mikołaj Wasilewski, Michał Ozga, Patryk Czułkowski, Jakub Świątek (65′ Denis Gojko) – Robert Bartczak, Kacper Wełniak (76′ Szymon Łapinśki).

Sandecja: Daniel Bielica – Adrian Basta, Dawid Szufryn, Michal Piter-Bucko, Marcin Flis – Damian Chmiel, Bartłomiej Kasprzak (88′ Michał Walski), Radosław Kanach, Dominik Kun – Maciej Korzym, Mateusz Klichowicz (46′ Kamil Ogorzały, 53′ Mariusz Gabrych).

Sędziował: Łukasz Kuźma (Białystok).

Autor: Mateusz Michniak
Źródło i Fot: Flashscore.pl, http://suwalki24.pl

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź