miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wielka gala HFO coraz bliżej. Poznaj kolejnych rozstawionych zawodników!

0 650
HFO Nowe Rozdanie: wygrana w turnieju na Warszawskiej Grandzie  otworzyła mu drogę do zawodowej walki na HFO – Mariusz Przewłocki zmierzy się z Iwanem Hatala. HFO: Nowe Rozdanie to już szósta zawodowa gala organizowana przez federację, ale pierwsza w całkowicie nowej odsłonie. Nawiązana w 2019 roku współpraca z największą polską telewizją sportową TVP Sport oznacza dla HFO tytułowe „Nowe Rozdanie” co przełożyć się ma nie tylko na oprawę i realizację, ale także na zestawienia.
 
 
Jednym z pomysłów, jaki przyświecał organizatorom od początku tworzenia karty walk gali HFO: Nowe Rozdanie, było wyszukiwanie talentów, które jeszcze nie objawiły się szerszemu gronu kibiców. Właśnie w tym celu organizacja nawiązała współpracę z ligami, które organizują sędziowane sparingi w wydaniu amatorskim oraz pro-am. Na gali HFO: Nowe Rozdanie zawodowe walki stoczy dwóch zawodników wybranych spośród uczestników takich lig.

 

 
Pierwszym z nich jest Mariusz Przewłocki z warszawskiego klub Sparta Gym. Podopieczny Daniela Prokurata zwyciężył czteroosobowy turniej, który odbył się podczas 40 edycji Warszawskiej Grandy na Pięści i Giry. Przewłocki ma już za sobą zawodowy debiut, w którym zdobył pas mistrza federacji UFR. Ten eksplozywnie walczący zawodnik ma też na swoim koncie szereg sukcesów amatorskich, między innymi mistrzostwo Polski PZKB oraz PFKB. 18 maja w Nowym Sączu zmierzy się z Ivanem Hatalą z jednego z najlepszych słowackich klubów Fire Gym.
 
Ivan Hatala trenuje pod okiem Martina Belaka, którego zawodnicy walczą na największych galach zarówno w Europie jak i w Azji. Młody Słowak walczył na galach XFN, YoungBlood, Ministry of Fun, ale także na HFO w Polsce. W Nowym Sączu, jeszcze w kategorii do 70 kg, pokonał niejednogłośnie na punkty utalentowanego Macieja Kucharskiego. Hatala swoją ostatnią walkę przegrał decyzją sędziów z siedemnastoletnim Czechem Erickiem Micka.
 
Bilety na galę w cenie 89 i 190 zł są już dostępne do kupienia na stronie www.bilety-hfo.pl oraz na recepcji klubu HALNY przy ulicy Grunwaldzkiej 243. UWAGA! Tylko do 15 kwietnia obowiązują specjalne, niższe ceny 79 i 170 zł. W cenie biletu jest darmowy poczęstunek w formie przekąsek, a kupując bilet VIP otrzymujesz też dostęp do strefy VIP z cateringiem.
 
Walka o pas Mistrza Świata ISKA
 
 • 78 kg; Łukasz Pławecki (Polska) vs TBA
Co-main event:
 
 • 81 kg: Norbert Job (HALNY Nowy Sącz) vs Łukasz Szecówka (MediGym Koziegłowy)
Karta główna:
 
 • 81 kg: Sławomir Przypis (Żytkiewicz Team) vs Robert Krasoń (Tom Center)
 • 81 kg: Bartosz Zając (HALNY Nowy Sącz) vs Wikto Waszczuk (Red Lion Club)
 • 75 kg: Przemysław Pawlak (HALNY Nowy Sącz) vs Mateusz Białas (KO Gym Wrocław)
 • 85 kg: Kamil Janik (HALNY Nowy Sącz) vs Dominik Bala (Legion Głogów)
 • 65 kg: Mariusz Przewłocki (Sparta Gym Warszawa) vs Ivan Hatala (Fire Gym/Słowacja)
 • 95 kg: Daniel Płonka (Top Team Rzeszów) vs TBA
Karta wstępna:
 
 • 65 kg: Marcin Krok (HALNY Nowy Sącz) vs TBA
 • 32 kg: Miłosz Dąbrowa (HALNY Nowy Sącz) vs TBA
 • 85 kg: Rafał Smolarz (Spartan Jasło) vs TBA
HFO: Nowe Rozdanie odbędzie się 18 maja w hali MOSiR w Nowym Sączu przy ulicy Nadbrzeżnej 34. Galę będzie można obejrzeć na kanale TVP Sport oraz  na platformie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.
 
 
Po więcej szczegółów dotyczących gali zapraszamy na:
 
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź