miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wytańczyły wyjazd do USA! Dziewczyny podbiją Orlando na Florydzie?

0 406

To już oficjalna wiadomość – uczennica klasy II LO w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju Roksana Majda oraz absolwentka ZSP Krynica Karolina Wolak – mistrzynie Polski w cheerleadingu sportowym otrzymały oficjalne powołanie do kadry nagrodowej na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Orlando w 2022.

 

Czytaj również: Odbierz swój karnet już dzisiaj. Czeka w klubie Halny. Ilość darmowych wejściówek ograniczona

– Karolina Wolak i Roksana Majda, mistrzynie Polski w cheerleadingu sportowym, wezmą udział w zawodach w Orlando na Florydzie. Polski Związek Sportowy Cheerleadingu właśnie oficjalnie ogłosił powołanie ich do kadry nagrodowej na Mistrzostwa Świata, które odbędą się wiosną 2022 w Stanach Zjednoczonych – mówi dyrektor szkoły Maria Aleksander-Pisz. – Cała społeczność szkolna jest bardzo dumna z sukcesu naszej uczennicy Roksany oraz absolwentki szkoły Karoliny. Obie reprezentują Klub Sportowy WDS Fruciaki Krynica-Zdrój i mają szansę zostać najlepszymi na świecie! Startują w kategorii duet senior, hip hop.

 

Roksana Majda reprezentuje Szkołę Tańca Wolak Dance Studio, której właścicielką jest absolwentka ZSP Krynica-Zdrój Karolina Wolak, która już w 2012 roku zdobyła Mistrzostwo Polski w Cherrleaderingu.

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź