Portal informacyjny | Nowy Sącz

Groźny pożar w Ochotnicy Dolnej. Dwie rodziny straciły dach nad głową [ZDJĘCIA]

0 866

Do groźnego pożaru doszło w minioną niedzielę (15 kwietnia) w Ochotnicy Dolnej w godzinach popołudniowych. Spalił się tam dom rodzinny oraz budynek gospodarczy, a dwie rodziny straciły dach nad głową. W działaniach gaśniczych brały udział także sądeckie jednostki Straży Pożarnej.

 

Czytaj również: Pożary traw okiem sądeckiego strażaka [ZDJĘCIA]

 

Zastępy Straży Pożarnej na miejsce zdarzenia w dniu 15 kwietnia w Ochotnicy Dolnej zadysponowano przed godz. 14.00. Spłonął tam budynek gospodarczy i znajdujący się obok niego dom.

W akcji gaśniczej brały udział jednostki z: OSP Ochotnica Dolna, Osp Ochotnica Górna, OSP Tylka, OSP Krościenko, OSP Tylmanowa, OSP Kąty, OSP Knurów, JRG Nowy Targ, a także jednostki z Sądecczyzny OSP Łącko oraz OSP Zagorzyn.

– Natychmiastowo przydzieliłem dwa mieszkania socjalne w Ochotnicy Dolnej. W obliczu tak wielkiej tragedii dla tych dwóch rodzin, wszystkich ludzi dobrej woli proszę o udzielenie rodzinom wsparcia. Ze strony Gminy deklaruję pomoc. Dziękuję wszystkim Strażakom biorącym udział w akcji gaszenia pożaru z Gminy Ochotnica Dolna oraz Gmin ościennych – napisał Wójt Gminy Ochotnica Dolna na facebooku.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: Facebook: OSP Łącko, OSP Tylmanowa, Wójt Gminy Ochotnica Dolna

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.