Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kobieta zostawiła dziecko w samochodzie i poszła na zakupy

0 1 001

W miejscowości Sowliny wczoraj (11 kwietnia) popołudniu kobieta pozostawiła zamknięte w samochodzie dziecko i udała się na zakupy. Jedna z osób postronnych zainteresowała się sytuacją, ale zanim dążyła wezwać Policję, pojawiła się właścicielka pojazdu.

 

Czytaj również: Traktorem chciał uciec przed Policją. 54-latek trafił do aresztu

 

Na Spotted: Limanowa pojawiły się zdjęcia wykonane przez jednego z internautów. Przedstawiają one dziecko zamknięte w samochodzie. Pod zdjęciami napisano: „Przestrzegam rodziców i opiekunów małych pociech! Nie zostawiajcie dzieci w samochodzie ani na chwile, jest ciepło nawet bardzo co za tym idzie w samochodzie nie ma czym oddychać przy zamkniętych szybach. Dziś koło godziny 14 w Sowlinach ktoś zostawił dziecko w samochodzie. Zrobiłem zdjęcia, że dziecko jest zamknięte i już szukałem czegoś do wybicia szyby na szczęście Pani zadowolona z bardzo udanych zakupów wróciła bo mogło by to być dla niej bardzo nie przyjemne z mojej strony i ze strony Policji. Jeszcze raz przestrzegam przed zostawianiem dzieci w samochodzie bez otwartych szyb jak i również zwierząt!”

 

Opr. MK
Źródło i fot.: Spotted: Limanowa

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.