Portal informacyjny | Nowy Sącz

Krynica-Zdrój: Zwłoki kobiety w mieszkaniu. Służby wezwali zaniepokojeni sąsiedzi

0 711

Wczoraj (7 marca) w Krynicy-Zdroju na ul. Kościuszki służby ratownicze zostały wezwane przez zaniepokojonych sąsiadów. Od kilku dni nie mieli oni kontaktu z kobietą mieszkającą na drugim piętrze bloku. Po wejściu do mieszkania okazało się, że kobieta nie żyje.

 

Czytaj również: Tragedia w lesie! Nie żyje mężczyzna!

 

Wczoraj (7 marca) około godz. 11.00 zastęp Straży Pożarnej z JRG w Krynicy-Zdroju wysłano do działań na prośbę Policji i Pogotowia Ratunkowego. – Na miejscu okazało się, że z kobietą mieszkającą na drugim piętrze bloku nie ma kontaktu od kilku dni. W związku z tym strażacy przystawili drabinę do okna balkonowego i weszli do mieszkania. W środku znaleźli ciało 70-letniej kobiety, a lekarz, który był obecny na miejscu, stwierdził zgon lokatorki – informuje Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Przyczynę śmierci starszej kobiety, jak i jej okoliczności wyjaśnia Policja.

 

W miniony weekend do podobnej sytuacji doszło w Nowym Sączu na ul. Sucharskiego:
Nowy Sącz: Zwłoki mężczyzny na Sucharskiego. Służby wezwał zaniepokojony sąsiad

oraz dwa tygodnie temu na ul. Sobieskiego w Nowym Sączu:
Nowy Sącz: Zwłoki kobiety na Sobieskiego!

 

MK
Fot.: PSP Siedlce (zdj. ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.