Portal informacyjny | Nowy Sącz

Łososina Dolna: Samochód dostawczy zderzył się z busem kursowym. Kierowca i pasażerka w szpitalu [ZDJĘCIA]

0 253

We wtorek (12 czerwca) ok. godz. 8:49 w miejscowości Łososina Dolna doszło do zderzenia samochodu marki Peugeot Partner oraz busa Volkswagen LT46 przewożącego pasażerów na trasie Laskowa – Nowy Sącz. W wyniku zaistniałego zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby (kierowca busa i jedna pasażerka), które zostały zabrane do szpitala.

 

Czytaj również: Żegiestów: Bus potrącił 6-letnie dziecko na rowerze. Poszkodowane trafiło do szpitala

 

– W samochodzie dostawczym znajdował się tylko kierujący, który nie uskarżał się na żadne dolegliwości. W busie natomiast przebywało troje pasażerów oraz kierowca. Kierowca oraz pasażerka zostali przetransportowani do szpitala. Pozostali pasażerowie nie uskarżając się na żadne dolegliwości opuścili miejsce zdarzenia. Uszkodzone pojazdy powodowały utrudnienia w ruchu drogowym. Działania zastępów Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu instalacji elektrycznej w obydwu pojazdach oraz kierowaniu ruchem, który odbywał się wahadłowo. Usunięto z jezdni uszkodzone pojazdy oraz pozostałości powypadkowe – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Czynności na miejscu zdarzenia w Łososinie Dolnej prowadziły zastępy z: JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Łososina Dolna, a działania strażaków trwały pełne trzy godziny.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.