Portal informacyjny | Nowy Sącz

Strażacy usuwali powalone drzewa w Nowym Sączu i Popowicach [ZDJĘCIA]

0 78

Niedziela (20 maja) dla sądeckich strażaków była bardzo pracowita, ponieważ prowadzili oni działania związane z usuwaniem powalonych drzew na terenie Sądecczyzny. Pierwsze wezwanie dotyczyło naderwanej gałęzi na ul. Mała Poręba w Nowym Sączu, natomiast drugie drzewa w Popowicach w gminie Stary Sącz, które skutecznie zablokowało ruch.

 

Czytaj również: Kolejny niewybuch pod Mostem Heleńskim? [ZDJĘCIA]

 

W niedzielę (20 maja) ok. godz. 17:35 strażacy z JRG nr 2 w Nowym Sączu zostali wezwani do zdarzenia na ul. Mała Poręba w Nowym Sączu. Na poboczu drogi znajdowała się naderwana gałąź, która zwisała. Działania Straży Pożarnej polegały na zablokowaniu jezdni, obaleniu drzewa przy użyciu piły oraz usunięciu pozostałości z nawierzchni.

– Do kolejnego drzewa w Popowicach strażacy z JRG nr 2 w Nowym Sączu zadysponowani zostali około godz. 23:22. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na jezdni leżało powalone drzewo, które całkowicie blokowało ruch. Na czas prowadzonych czynności droga została zamknięta. Celem działań strażaków było udrożnienie jezdni poprzez pocięcie drzewa na kawałki i przemieszczenie gałęzi poza jej obszar – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.