Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zderzenie ciężarówki z osobówką. Trzy osoby w szpitalu, w tym dziecko [ZDJĘCIA]

0 133

Wczoraj (22 maja) we wczesnych godzinach przedpołudniowych doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem osobowy, którym podróżowały trzy osoby. Poszkodowani zostali: kierowca oraz pasażerowie osobówki, a Pogotowie Ratunkowe przewiozło ich do szpitala.

 

Czytaj również: Na DK 75 autobus kursowy zderzył się z osobówką. Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA]

 

Do zdarzenia doszło 22 maja około godz. 10:30 w miejscowości Siedliska (gmina Bobowa, powiat gorlicki) na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 977 z drogą powiatową prowadzącą w kierunku Bobowej. – Jak ustalili policjanci, kierowca samochodu ciężarowego jadący od strony Gorlic najechał na tył znajdującego się przed nim samochodu osobowego Mitsubishi, który zamierzał skręcić w lewo – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Do szpitala trafił kierowca oraz pasażerowie Mitsubishi. – Trzy osoby, w tym 3-letnie dziecko, trafiły do gorlickiego szpitala. Po badaniach okazało się, że powstałe obrażenia nie są poważne i nie zagrażają życiu. Natomiast kierujący samochodem ciężarowym ukarany został mandatem karnym w kwocie 400 zł i 6 punktami karnymi dodaje rzecznik.

 

 

Opr. MK
Źródło: KPP w Gorlicach
Fot.: Facebook OSP Siedliska

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.