Portal informacyjny | Nowy Sącz

Po długiej przerwie powraca FOLKFESTIWAL!

0 1 682

Już 17 czerwca 2018 roku w Męcinie k/ Limanowej odbędzie się IV edycja wydarzenia muzycznego „FOLKFESTIWAL”. Wystąpią m.in. Kordian, zespół Zbóje oraz zespół Exotic.

 

Przypomnijmy, że w poprzednich edycjach tych imprez na scenie mogliśmy podziwiać między innymi takich wykonawców jak : Sławomir, Baciary, Paweł Gołecki, MIG, Czadoman, Piękni i Młodzi, Playboys, Power Play, Zbigniew Wodecki, Czerwone Gitary, Wawele i wielu innych…..

Organizator przygotował dla uczestników tegorocznej imprezy mnóstwo atrakcji w tym 9 godzin najlepszej muzyki na żywo w wykonaniu popularnych zespołów New Folk, Polo Folk i Disco- Polo.

Gwiazdą tegorocznej IV edycji „FOLKFESTIWAL” w Męcinie będzie KORDIAN. Artysta pochodzi z Sądecczyzny i prezentuje nowy stworzony przez siebie gatunek muzyczny FOLK- POLO, a jako twórca nietypowych pojazdów i fan motoryzacji, do Męciny przyjedzie potężną 12-kołową ciężarówką.

 

 

Kolejną gwiazdą tego wieczoru z muzyki folkowej w nowym brzmieniu będzie zespół „ZBÓJE” z Zakopanego, który obiecał dać w Męcinie wyjątkowy koncert z licznymi niespodziankami i specjalnym show.

 

 

Poza tym, od godziny 17.00 na scenie wystąpi zespół „EXOTIC” z kategorii muzyki Disco-Polo, a muzycznie koniec imprezy uświetni występ zespołu „SUMER BAND„.

Na miejscu, naprzeciw sceny będzie czekał potężny namiot mieszczący 800 osób, który będzie chronił gości w razie deszczu. Dodatkowymi atrakcjami tegorocznej imprezy będzie Park Rozrywki dla dzieci.

Wszystkie firmy i przedsiębiorców, którzy są zainteresowani reklamą lub stoiskami na tej imprezie prosimy o kontakt z organizatorem: 604 831 245.

Start imprezy o godzinie 15.00 . Serdecznie zapraszamy!!!

 

Mat. Prom.

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.