Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sprawdź, czy zdobyłeś bilety na Noc Filmową z Pitbullem w kinie Sokół!

0 246

16 marca w kinie Sokół będzie miała miejsce niesamowita Noc Filmowa, która rozpocznie się o godz. 21.30. Na gości będzie czekać nie tylko słodki poczęstunek, ale także dreszczyk emocji i atrakcyjne nagrody do wygrania. Jeden z naszych Czytelników wraz z osobą towarzyszącą weźmie udział w tym wydarzeniu zupełnie za darmo.

 

Czytaj również: Już jest! Premiera teledysku Michała Szczygła [WIDEO]

 

Podwójne zaproszenie na Noc Filmową z Pitbullem otrzymuje:

Dominik Trybuch

Zapraszamy Pana wraz z osobą towarzyszącą do kina Sokół w Nowym Sączu 16 marca na godzinę 21:30. Bilety czekają w kasie kina. Wystarczy okazać dowód osobisty.

Regulamin konkursu

 

Źródło i fot.: organizator

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.