Portal informacyjny | Nowy Sącz

Do końca tygodnia wydłużą lewoskręt na Prażmowskiego! [ZDJĘCIA]

0 285

Ostatnio rozpoczęły się prace związane z wydłużeniem lewoskrętu z ul. Prażmowskiego w ul. Nadbrzeżną. Jak zaznacza dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg, jest to pierwszy etap inwestycji polegającej na wydłużeniu lewoskrętów w ciągu ul. Prażmowskiego.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Zamykają Most Heleński… również dla pieszych!

 

Obecnie prowadzone są prace przy skręcie z ul. Prażmowskiego w ul. Nadbrzeżną. – Jest to pierwszy etap wydłużenia lewoskrętów na ul. Prażmowskiego. Drugie miejsce to skręt w ul. Barską. Prace chcemy skończyć do piątku, może uda się nawet wcześniej, bo wszystko idzie dosyć szybko. To będzie duże ułatwienie dla kierowców, ponieważ do tej pory mieściły się tam trzy samochody, a pozostałe blokowały pas ruchu przeznaczony do jazdy na wprost. Tym samym pojazdy blokowały ruch – wyjaśnia Grzegorz Mirek, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu.

Dyrektor MZD zaznacza także, że po zakończeniu prac na skręcie w ul. Nadbrzeżną powinno się mieścić o sześć pojazdów więcej. Dodaje również, że sytuacja powinna się trochę poprawić, oczywiście w zależności od natężenia ruchu.

– Po skończeniu tych prac, będziemy się starać w najbliższym czasie rozpocząć prace przy drugim lewoskręcie z ul. Prażmowskiego w ul. Barską – mówił Grzegorz Mirek.

 

 

MK
Fot. MK

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.