Portal informacyjny | Nowy Sącz

Głuc, Belska czy Bulzak? Kto zostanie kandydatem PiS na prezydenta miasta Nowego Sącza?

1 570

Obecnie prowadzone są intensywne działania mające na celu wyłonienie kandydata na prezydenta miasta Nowego Sącza z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Pod uwagę brane są różne kandydatury, ale prym wiodą w tej chwili takie nazwiska jak: Belska, Bulzak i Głuc.

 

Czytaj również: Krzysztof Głuc kandydatem na prezydenta Nowego Sącza?

 

Prace nad wyłonieniem kandydata na prezydenta miasta Nowego Sącza cały czas trwają. W środę (23 maja) komitet wykonawczy partii PiS, który jest najwyższym organem decyzyjnym wyłonił pięćdziesięciu kandydatów na prezydentów. Z terenu Nowego Sącza zgłoszonych zostało kilku kandydatów, a ich sylwetki rozpatrywane są przez władze w Warszawie.

– W perspektywie tygodnia lub dwóch, a może nawet kliku godzin poznamy kandydata na prezydenta miasta Nowego Sącza. Wówczas przedstawimy jego program na przyszłe lata. Poseł Józef Leśniak wymienia trzy nazwiska, głównymi faworytami na chwilę obecną są: Krzysztof Głuc, Andrzej Bulzak oraz Małgorzata Belska. Inne kandydatury również są rozważane. Czekamy na decyzję władz i jeśli pojawi się ona, to zostanie szybko przekazana do wiadomości publicznej – powiedział Patryk Wicher, radny miasta Nowego Sącza (PiS).

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również
1 komentarz
  1. keisyr pisze

    Panie Głuc, nie wstyd Panu zadawać się z takim człowiekiem jak Nowak ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.