Portal informacyjny | Nowy Sącz

Internautka oskarża sądeckiego radnego o znieczulicę!

0 2 997

8 marca wieczorem na przystanku autobusowym przy Al. Wolności z ławki spadł nietrzeźwy mężczyzna. Jak wynika z anonimowej relacji na Spotted: Nowy Sącz zdarzeniem zainteresowały się dwie kobiety, którym pomógł później mężczyzna. Jedna z kobiet oskarżyła o znieczulicę radnego, a zarazem kontrolera który był świadkiem tego zdarzenia. Tadeusz Gajdosz ustosunkował się do anonimowej wypowiedzi.

 

Czytaj również: W foliowym worku wyrzuciła szczenię do śmietnika. Było -20 stopni Celsjusza!

 

W anonimowym zgłoszeniu, jak i w mailu dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu możemy przeczytać, że do zdarzenia doszło we czwartek 8 marca około godz. 19.00 na przystanku MPK przy Al. Wolności. Nietrzeźwy mężczyzna miał tam spaść z ławki i potrzebować pomocy, której udzieliły mu dwie kobiety oraz mężczyzna. W anonimowym poście na Spotted: Nowy Sącz jedna z nich zarzuca kontrolerom MPK, w tym nowosądeckiemu radnemu znieczulicę i brak reakcji na zaistniałą sytuację.

Do opublikowanego na facebooku posta odniósł się sam radny Tadeusz Gajdosz: „Najbardziej rozsądne działanie, które w tym momencie można było zastosować, to pozostawić tego człowieka przy ławce (był ciepły dzień, nie padał deszcz), a następnie powiadomić odpowiednie służby o zagrożeniu zdrowia i życia człowieka – tak też uczyniłem.” Na dowód tego przedstawił mail z Komendy Miejskiej Policji, w którym dyżurny potwierdza przyjęcie zgłoszenia. W wiadomości możemy przeczytać także, że na miejscu zjawił się patrol Policji, a nietrzeźwy mężczyzna został zabrany przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala.

Poniżej publikujemy wyżej wspominane posty.

 

 

MK
Fot.: archiwum (zdj. ilustracyjne)
Źródło: Spoteed: Nowy Sącz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Zapisz się do naszego newslettera!

FreshMail.pl